banner851

banner614

KARACA MAHALLESİ’NDE TOPLANDILAR

banner619

Bu ay Karaca Mahallesi’nde düzenlenen Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’nda konuşan Düzce Valisi Zülkif Dağlı, gençlerin ve çocukların bağımlılık yapıcı her türlü madde ve alışkanlıktan uzak tutulması için çalıştıklarını ve bu mücadelede başarılı olunacağını belirtti.

banner846
Asayiş 20.11.2017, 17:56 20.11.2017, 18:21
1828
banner844
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de kanayan yara olan bağımlılığın önüne geçilmesi amacıyla bir yandan güvenlik güçleri tarafından gerçekleştirilen operasyonlarla zehir tacirlerine darbe üstüne darbe vurulurken, bir yandan da kurumlar aracılığıyla farkındalık amaçlı çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Valisi Zülkif Dağlı başkanlığında ilgili kurum yetkililerinin katılımıyla her ay bir mahallede yapılan Bağımlılıkla Mücadele Toplantısı’nın bu ayki durağı Karaca Mahallesi oldu.

Mahallede bulunan 100. Yıl İlkokulu’nda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Vali Dağlı, bağımlılıkla mücadelenin artarak devam edeceğini vurguladı. Mücadele çalışmaları çerçevesinde mahallelere inildiğini belirten Dağlı, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşlarının da desteği ile gençlerin ve çocukların bağımlılık yapıcı her türlü madde ve alışkanlıktan uzak tutulması için çalıştıklarını ve bu mücadelede başarılı olunacağını vurguladı.

Haber: C. ÜSTÜNER 
Yorumlar (6)
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
SOKAKLARI GENİŞLETİN, AYDINLATIN, KALDIRIMLARI YAPIN, HASARLI BİNALARI VE METRUK EVLERİ YIKIN, EDS'YE HARCANAN PARA KADAR MOBESE'YE HARCAYIN, AİLELERE YEMEKLİ - CAZİP BİLGİLENDİRME YAPIN...
Mahalleli. 4 yıl önce
Mahaledeki satıcılar temizlense iyi olur parkın orda oturan zafer en başta mesela.
mahalleli82 4 yıl önce
sen ne kaşarsın insansın mahallenin adamını etiket ediyosun sizin gibilerin yüzünden bu mahalle böyle işte...
Hasan Tahsin 4 yıl önce
İşi emniyet ve jandarmaya yıkmışsınız.Valilik göstermelik işler yapıyor.Hangi sivil toplum örgütüyle çalışıyorsunuz anlayamadık.Toplantıyla iş önleniyor mu.Mücadele programınız ne?Alınan kararlar ne.Hiç...
Veysel Bağcı 4 yıl önce
Sebep ler ortadan kalkmadan hep sonuçları konuşuruz.

Aile muessesi ve degerler. Hangi degerlere sarilirsa orya gider.

Cocuklarin önüne hangi degerleri koyarsan sonunda ona dönüşür.

Biz büyükler ornek olaniz. Biz duzelirsek toplum duzel
MT 4 yıl önce
Emniyet güçleri satıcıları yakalasın, peki; Bağımlılar için de birşeyler yapılması gerekmiyor mu ? Bu şehirde insanların ücretsiz olarak katılabilecekleri aktiviteler veya zamanlarını faydalı geçirebilecekleri yerler mevcut mu ?