banner851

banner614

KAVŞAKTA ÇARPIŞTILAR

banner619

Beyköy Beldesinde otomobil ile hafif ticari aracın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı

banner846
Asayiş 27.05.2018, 19:38 29.05.2018, 13:30
4083
banner844

Kaza, Beyköy Beldesi Turkuaz Sosyal Tesisleri mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, otomobili ile 7.caddeden çıkan Adem K. idaresindeki otomobil ile 1.caddeden çıkan Yusuf A. idaresindeki hafifi ticari araç kavşakta çarpıştı. Çarpışmanın şiddeti ile iki araçta savruldu. Yaşanan hafifi ticari aracın sürücüsü Yusuf A. ile araçta bulunan 2 kişi yaralandı.Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerince ilk müdahalesi yapılan yaralılar hastaneye kaldırıldı.Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.Habar: Ö.YILMAZ

Yorumlar (3)
Kazaların nedeni 3 yıl önce
Düzce gibi dümdüz bir şehirde her gün kazaların olması ile halkın sürücülük yada genel eğitim durumu arasında bir ilişki olabilir mi? Araştırılmalı bence. Bu kadar kaza olması düşündürücü? Üniversite ot çayır çimen festivali yapacağına bu işlere biraz kafa yorsun bence..
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Geçmiş olsun vatandaşlarımıza. Mal değil can önemli. Araba dediğin nedir ki? Lafı bile edilmemeli. Mal eşya teneke metal... Altın bile insan etmez önce can. Tekrar geçmiş olsun. Şifa diliyorum.
. com 3 yıl önce
Kemer takin kemer!