banner851

banner614

"KAYIP DEĞİLİM"

Kaynaşlı’da çalıştığı tekstil fabrikasından mesai bitimi çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 21 yaşındaki Ayşe Dilara Kahveci her yerde aranıyor. Kayıp genç kadının eşi Gökhan Kahveci eşinden gelecek iyi haberi bekliyor. Öte yandan Öncü Haber Merkezi'ne ulaşan genç kadın eşinin iddialarını yalanlayarak kayıp olmadığını ifade etti.

banner619
Asayiş 26.12.2020, 12:25 26.12.2020, 19:02
7785
"KAYIP DEĞİLİM"

Kaynaşlı’ya bağlı Doğanlı’da faaliyet gösteren bir tekstil fabrikasında çalışan Ayşe Dilara Kahveci’ye 3 gündür ulaşılamıyor.

Kayıp eşini her yerde arayan Gökhan Kahveci, “İşinden evine gelen, evinden işine giden bir insandır. Her molada konuşurduk. O gün de 21.00’e kadar mesai olduğunu söyledi. Mesai bitiminde onu almaya gittiğimde yoktu. O andan sonra telefonlarına da bir daha ulaşamadım” dedi.

Bunun üzerine genç kadına ulaşamayan ailesi durumu emniyet güçleri ile jandarmaya bildirdi.

Eşinin hayatından endişe eden Gökhan Kahveci, eşini gören veya konuyla ilgili bilgisi olanların 0 531 258 33 37 numaralı telefondan kendisine ulaşmalarını ve en yakın emniyet birimine haber vermelerini istedi.

Genç kadının eşi ve ailesi Ayşe Dilara’dan gelecek iyi bir haberi beklerken güvenlik güçlerinin de olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Öte yandan Öncü Haber Merkezi'ne telefonla ulaşan Ayşe Dilara Kahveci, eşinin iddialarının doğru olmadığını söyledi. Genç kadın nerede olduğuna dair ise bir açıklama yapmadı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

banner844
Yorumlar (5)
OSMAN 10 ay önce
GÜZELLİĞİNİN KURBANI OLDUN,İKİ TATLI SÖZE,ANLIK ZEVKLERE KAPILDIN,BİR AY SONRA SOKAKLARA DÜŞERSİN..KOCANI ÇOK ARARSIN ÇOKKK
yorum 10 ay önce
Bu haberden kadının kocasını terkettiği hatta başkasına gittiği anlaşılıyor.
İstanbul'daki Düzce&# 10 ay önce
Nasıl bir haber başlığı kayıp kadından haber yok yazıyor ana sayfa da kayıp değilim yazıyor habere tikliyoz haber alınamıyor diyor üst tarafta kayıp değilim yazıyor haberi düzenleyen arkadaş sen ne kullanıyorsun hava mı çarptı seni 2 satır haber yaziyon onuda yanlış yaziyon
jaccki 10 ay önce
gecmis olsun zengin birisi kandirmistir bayanlar bu devirde durumu iyi meslegi parasi kariyerli kisileri seciyor malesef caktirmadanda ask diyorlar karsi tarafa rahat hayat ugruna kandiriyorlar erkekleri zavalli zengin erkeklerde inaniyor bu masala..
Ömer 10 ay önce
Kaynaklının Doğanlı diye bir köyü yok Kaynaşlının Düzce ile sınırı Üçköprü köyü ve Darıyeri Mengencik köyleri