banner851

banner955

KAYIP GENÇ KIZDAN İYİ HABER GELDİ

Beyköy beldesinde 11 Ağustos Perşembe günü gündüz saatlerinde evinden ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan psikolojik sorunları olan 22 yaşındaki genç kız polis ve jandarma ekipleri tarafından yürütülen kapsamlı arama çalışmaları sonucu Düzce Şehir Mezarlığı mevkiinde sağ salim bulundu.

Asayiş 11.08.2022, 21:59 12.08.2022, 14:58
16312
KAYIP GENÇ KIZDAN İYİ HABER GELDİ
banner1032

Düzce’de polis ve jandarma ekipleri, Beyköy beldesinde kaybolan ve psikolojik sorunları olduğu öğrenilen 22 yaşındaki Ayşe Şeyda Çakıroğlu’nu bulabilmek için harekete geçti. 11 Ağustos Perşembe günü saat 12:30 sıralarında dışarıya çıkmak için evinden ayrılan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Ayşe Şeyda Çakıroğlu için babası Seyyar Çakıroğlu, Beyköy Jandarma Komutanlığı’na giderek kayıp başvurusunda bulundu.

Kayıp başvurusunun ardından, genç kızı bulabilmek için Beyköy beldesinde geniş çaplı arama çalışması yapan jandarma ekipleri, belde merkezinde ve Düzce merkeze giden yolcu minibüslerinde arama çalışması yaptı. Genç kızın izine rastlayamayan jandarma ekipleri durumu Düzce emniyetine bildirerek, genç kızın eşgal bilgilerini polis ekiplerine verdi.

Polis ve jandarma ekipleri Ayşe Şeyda Çakıroğlu’nu bulabilmek geniş çaplı arama çalışması başlattı. İhbarın üzerinden 24 saat geçmeden genç kızdan iyi haber geldi. Kolluk kuvvetleri bu sabah saatlerinde Düzce Şehir Mezarlığı mevkiinde yürürken buldukları kayıp genç kızı önce sağlık kontrolü için hastaneye götürdü. Ardından genç kız ailesine teslim edildi.  

Yorumlar (0)
16
açık