banner851

banner955

KAYIP OLAYINDA 2 KİŞİ TUTUKLANDI…

Düzce’de geçtiğimiz Pazar gecesi arkadaşları tarafından evinden alınan Sertan Yalçın’dan 5 gündür haber alınamıyor. Ailesi tarafından polise kayıp başvurusunda bulunulan Yalçın’ın kaybolması olayı ile ilgili 2 kişinin tutuklandı.

Asayiş 15.10.2021, 13:03 15.10.2021, 13:18
18883
KAYIP OLAYINDA 2 KİŞİ TUTUKLANDI…

Düzce’de geçtiğimiz Pazar günü evinden alınan 21 yaşındaki Sertan Yalçın’dan bir daha haber alınamadı. Yalçın hakkında ailesi tarafından İl Emniyet Müdürlüğü’ne kayıp başvurusunda bulunulurken, polis ekipleri soruşturmayı derinleştirdi.

Yalçın’ı evinden alan arkadaşlarından A.H ve E.Y, evlerine düzenlenen operasyonda gözaltına alınırken, ifadeleri için Emniyete götürüldü. Çelişkili ifadeler verdiği öğrenilen A.H ve E.Y. emniyetteki işlemlerinin ardından, savcının talimatıyla tutuklanarak Çilimli T Tipi Cezaevine gönderildi.

Ailesi, polis ekiplerinin her yerde aradığı Yalçın’dan gelecek iyi haberleri bekliyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (7)
mesut23 11 ay önce
erdogan abım sucsuzdur.bunuda kanıtlamıştır.boş klavye erkekliği yapmayın
mesut23 11 ay önce
kim uydurma laflarla erdoğan abıme,sami abime,ibrahim babamıza iftira atıyorsa,yalan yanlış klavye erkekliği yapıyorsa onun amk.Allah var gam yok
Aykut 1 yıl önce
Erdoğan Aykut bu olaydan mahkeme tarafınca tahliyesini alıp bu davada ilğisi olmadığı belli olmuştur. Savcılığa gidip ifadesini vermiştir. Bunu bile bilmiyorsunuz daha sadece konuşmak için konuşuyorsunuz yazık ….
NEREDESİN PAŞAM 1 yıl önce
erdogan aykut bu işi senin yaptıgını herkez biliyor teslim ol kaçmanın saklanmanın kimseye bir faydası yok cocugu serbest bırak
Vecihi 1 yıl önce
Genç yaşta gençler filmlerdeki mafya tiplere özeniyor sonrada hüsrann,
Faruk 1 yıl önce
Osmanlı mafiacilik.
Eğitim Eğitim Eğitim
Yeni Sayımız