banner851

banner614

KAZA KALDIRIMDA BULDU

banner619

Aydınpınar Caddesinde gerçekleşen kazada 2 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 27.05.2017, 16:21 29.05.2017, 09:22
7831
KAZA KALDIRIMDA BULDU
banner844
Alınan bilgiye göre, Cadde üzerinde şehir merkezi istikametine seyreden Uğur A. idaresindeki motosikletin önüne iddiaya göre ara sokaktan aniden otomobil çıktı. Sürücü Uğur A. kaza yapmamak için manevra yapınca dengesini kaybederek düştü. Savrulan motosiklet kaldırımda yaya olarak bulunan Elif Y.’ye çarptı.2 kişinin yaralandığı kazanın ardından yaralılar hastaneye kaldırıldı.
 
Yorumlar (10)
trafik 4 yıl önce
Düzce de motosiklet kullanıcılarına hiç bir denetim yok. Ne ehliyetleri var ne muayeneleri. Akşama kadar bağırta bağırta geziyorlar. A2 ehliyeti olan büyük cc makinesi olanlar da bunların yanında yanıyor.
Kenan 4 yıl önce
Düzce il olma psikolojisini kaldıramıyor. Resmiyette şehir ama kafalar köy hala
Cahit 4 yıl önce
Siz motorcular saygıyı hak etmediğiniz için kabul görmezsiniz. Düzcenin yaşlı hasta insanlari bebekli anneleri hergun beddua ediyor o egzos patlatanlara
asabi 4 yıl önce
senin bahsettiklerin motorcu olamaz. Egzozt patlatanların ne ehliyetleri, ne muayeneleri, ne de sigortaları var. Sen önce olayın gerçekleştiği noktada Yola atlayan arabaya ve o manavın önünde 3 sıra park yapan SAYGILI sürücülere bak!!!!
Kazalardan bıkan biri 4 yıl önce
Önceden araçlar kaza yapardı şimdi normal seyir halindeki motorlar bakalım daha nelere malesef şahit olacak
motosiklet surucusu 4 yıl önce
artik su motosiklet kullanicilarini da tasittan sayin saygi gosterin
İki teker 4 yıl önce
Şu düzce insanı ne zaman motosikleti araç yerine koyacak yazık gerçekten
adamın teki 4 yıl önce
Motorsikletliler kendilerini taşıt sanıp kurallara uyduğu zaman. Motorsiklet iki aracın arasından, kaldırımdan geçemez! Siz bunu uygulamazsanız saygı beklemeyin kimseden.
Ne dedik 4 yıl önce
Ne dedik saygısız ve kural tanımayan insanların baskın olarak yaşadığı bir kasabadır Düzce dedik. Sonuç her gün onlarca trafik kazası haberi. Siz trafik kurallarına uymamaya devam edin.
oldu 4 yıl önce
Seninde bir kaç kendini bilmez yüzünden genelleme yapman ayrı bir saygısızlıktır. Bırakın bu ahkam kesen tavırları, çok itici oluyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın