banner851

banner614

KAZADA 1 KİŞİ YARALANDI...

Düzce Cumhuriyet Mahallesi'nde otomobil ile elektrikli bisiklet çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1 ağır 2 kişi yaralandı.

banner619
Asayiş 25.05.2021, 11:44 26.05.2021, 14:47
3961

Kaza Cumhuriyet Mahallesi Baykul Sokak ile 1931 sokağın kesiştiği noktada meydana geldi.

Y.K. idaresindeki elektrikli bisiklet ile E. G. idaresinde ki 81 AAR 267 plaka otomobil sokakların kesiştiği noktada çarpıştı.

Çarpmanın etkisiyle elektrikli bisiklet sürücüsü Y. K. ön camına kafasını çarparak yaralınken elektrikli bisiklette yolcu olarak bulunan A. A.’da yaralandı.

Kazada yaralanan Y.K.’nın tedavisi devam ederken kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

(İHA)

banner844
Yorumlar (23)
Ehliyetsiz 4 ay önce
Kız hapise girmesi gerekiyor
Dereli tutuncu 4 ay önce
Neden yorumlar paylasilmiyo
Dereli tutuncu 4 ay önce
Konuyla ilgili bilgisi olan bna ulaşsın hayat memat meselesi
Düzce 4 ay önce
Yazık olsun size yalan söylemeyin
Düzceli 4 ay önce
İftira atmak ne kadar kolay kız kullanmıyordu arabayı e.g kullanıyordu adalet o yüzdeni 100/75 suçlu buldu motorluyu kıza atılan iftirayıda mahkemede verecekler hesabını Allah hastaya acil şifalar versin çocuklarına bağışlasın boş yapmayın boşuna kafadan üretipte yorum yazmaları bırakın
Faruk 4 ay önce
Akülü bir bisiklet ne kadar hızlı olabilir yada hata yapabilir ki mesela kaplumbağa ile tavşan bir olabilir mi kimseye suç atmayın beyninizi kullanın lütfen !!!
Yürek sızladan bir olay 4 ay önce
Konu hakkında öncü haberimiz aslında bilsan fabrikasından kaza ölçümün oradaki insanlardan bilgisiyle herşeyi öğrenebilir bu konuyu kapanmasını istemiyoruz destek ve görüşlerinizi eksik etmeyin (servisi yok mu bu koca fabrika nın ? ) bu çok önemli yıl 2021 fabrika yay akülü bisiklet mi işe gidiyorlar yazık günahtır hiç mi vicdanı yok oranın sahibin (yetkililer Allah rızası için yardım edin yardımcı olun bir el bir ışık tutun lütfen)
MUHTAR 4 ay önce
Araştırmalarımızın çoğu ortaya çıktı çok az kaldı Yunus ile alinin suçsuz olduğunu ifadesindeyiz çok kesin olduğu halinde adalet istiyoruz dedikleri doğru yönündedir bayan sürücü ehliyeti olmadığı öğrendik aşırı hız heyecan panik olduğu yönünden kesin bilgi aldık araç Sahibi araçına birşey olmasın diye çok büyük ceza almamak için ben yaptım dediğini biliyoruz Allah dan korkun elinizi vicdanınıza koyun kim olursa olsun doğru olun o kızın ceza alması haktır inşAllah alacaktır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın