banner851

banner614

KAZADAN ACI HABER GELDİ

banner619

Darıcı Mahallesi yeni terminal yolu üzerinde Yiğit Can M. idaresindeki aracın bisiklet sürücüsü Mücahit Duman’a çarpması sonucu kaza meydana geldi. Çarpışmanın etkisiyle ağır yaralanan bisiklet sürücüsü Mücahit Duman, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

banner846
Asayiş 11.03.2020, 13:32 11.03.2020, 16:45
19195
banner844
banner785

Darıcı Mahallesi yeni terminal yolu üzerinde Yiğit Can M. idaresindeki otomobil bisiklet sürücüsü Mücahit Duman’a çarpması sonucu kaza meydana geldi.

Çarpışmanın etkisiyle yere düşerek ağır bir şekilde yaralanan 70 yaşındaki Mücahit Duman, 112 acil servis ekipleri tarafından Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Duman, hayatını kaybetti.

Polis ekipleri meydana gelen kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar (8)
Hakan İsmailoğlu 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin
Hakan sebzecili 1 yıl önce
Allah rahmet eylesin o amcayı bu gün gördüm Ambulansa koyularda o yol üzerinde araçların yavaş gitmesi için engel koyulması gerekiyor çok hız var o yol üzerinde ihlal var Düzce otogardan aydınpınar yolu üzerine bağlanan yol yetkililer dikkatine
Serhat 1 yıl önce
Kazayı yapan uyuşturucu müptezelinin teki benimde kuzenim olur birinin canını yakacağı belliydi adamında kanına girdi belki etki altındaydı hiç kimse söföre bişe demiyor test yaptılarmı acaba
Okan 1 yıl önce
Müptezeller yollarda olduğu sürece güvende değiliz yazık oldu adamcağıza
Hiz siniri 1 yıl önce
Kurallara uysalar asla ölüm mümkün degil.
Serhat 1 yıl önce
Meskun mahalden çevre yolu geçiren Belediye asil faildir. Elli tane dilekçe verdik dava açtık meskun mahalden çevre yolu geçirmek insana ve doğaya ihanet dedik bildiklerini okudular. Önce kediler köpekler öldü, sonra insan. Millet terminal yolunu otoyol gibi kullanıyor ralli yapıyor! Yazıklar olsun!!!
Aynur Altın 1 yıl önce
Ambulans cok geç geldi. Haberciler polis hepsi anonsu duydu geldi Ambulans en son geldi.trafik vardır diyenler oldu ama silenler bile acık değildi. Haberciler polis gelirken trafik yoktu da Ambulans gelirkenmi trafik vardı
SAĞLIK PERSONELİ 1 yıl önce
o kadar ileri derecede cahilsin ki sana çok uzun bir cevap vermeyeceğim. ambulans sizin gibi cahillerin yüzünden gribe,ayak ağrısına bacak ağrısına bel ağrısına çağırıldığı için geç gelmiş olabilir mi ? bölgede ambulans kalmayıpta en yakın ekip görevlendirilmiş olabilir mi ? biraz insanlık tan nasibinizi alsanız bu düşüncelerle yaşamazsınız.
15°
açık