banner851

banner955

KAZADAN İYİ HABER GELDİ

Bahçeköy ile İstilli köyleri arasındaki yolda otomobilin çarptığı iki kardeşten güzel haber geldi. Hastanedeki tedavileri devam eden 12 yaşındaki Sıla G. ile 8 yaşındaki Yağmur G.'nin sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi.

Asayiş 19.02.2018, 11:52 20.02.2018, 16:14
2465
banner1032

Dün yaşanan üzücü kazanın ardından durumları merak edilen iki kardeşten iyi haber geldi

Bahçeköy ile İstilli köylerini birbirine bağlayan yolda meydana gelen kazada, minibüsten inen iki kardeşe karşı yöne geçmek isterken otomobil çarpmış, bunun sonucunda 12 yaşındaki Sıla G. ile 8 yaşındaki Yağmur G. yaralanmıştı. Ambulans gelene kadar yerde acı içerisinde kıvranan Yağmur-Sıla kardeşlerin o halleri ve gözyaşları yürek burkarken, kaldırıldıkları Düzce Atatürk Devlet Hastanesi'nden sağlık durumlarına ilişkin edinilen bilgilere göre; durumları iyiye gidiyor.

Kaza sonucunda vücutlarının çeşitli yerlerinde zedelenme ve kırılma oluşan kardeşler için seferber olan doktorlar tarafından hemen gerekli müdahaleler yapılırken, olumlu yönde ilerleyen tedavi süreçlerinin devam ettiği öğrenildi.

Diğer taraftan jandarma ekiplerinin kazayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (1)
Bir yolcu 5 yıl önce
Günün en güzel haberi bu oldu hadi geçmiş olsun rabbim şifa versin .dün ziyaretine gittim ama ailesiyle görüştük ama sıla hanımı sedyede gördük tabi kendinde değildi ama iyi haberlerini almak iyi oldu teşekkürler öncü haber.
14
parçalı bulutlu