banner851

banner955

KENDİNİ ASARAK CANINA KIYDI

Taşçılar Köyü’nde bulunan bir tavuk çiftliğinde kendini iple asarak intihar eden şahıs hayatını kaybetti. Şahıs sosyal medyadan yaptığı son paylaşımında ise “İşte hayat sana gidiyorum” ifadelerine yer verdi.

Asayiş 28.03.2018, 14:26 28.03.2018, 18:13
13967

Olay, Bolu’nun Taşçılar Köyü’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bir süredir bunalımda olduğu iddia edilen 30 yaşındaki Yalçın Mıkçı isimli şahıs köyde bulunan bir tavuk çiftliğinde kendini asarak yaşamına son verdi.

Mıkçı’nın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımında ise, “İşte hayat sana gidiyorum. Biliyorum artık beni tanıyan tanıyor zaten hiç kimselere zararım dokundu mu açık açık konuşun” ifadelerine yer verdi.

Jandarmanın olayla ilgili incelemesi sürüyor.Haber: M.AYDIN

banner844
Yorumlar (6)
arkadaş 4 yıl önce
Arkadaşlar islamda intahar veya başkasını öldürmek yasaktır. Derdi olan doktorlar, öğretmenler veya yetkili kurumlara başvursun. Allah hepimizi imtahan için,kulluk yapmamız için yarattı.Kimseyi başı boş bırakmadı.Mücadele ve ibadet inşAllah
yazık 4 yıl önce
derdi ne kadar büyük olursa olsun derdinden buyk Allah var
Düzce li 4 yıl önce
İnsanlar, insanlıktan çıkmış. İnsan kılığında geziyorlar. Gerçekten bu dünyanın artık yaşanacak bir tarafı kalmadığını düşünüyorum. Sorarsan müslümanız, yapmadığımız pislik, yemediğimiz kul hakkı kalmadı. Sapıklara, ataistlere diyeceğim yok
New 4 yıl önce
Yeni Türkiye...
MOTORCU 4 yıl önce
YENİ TÜRKİYEDEN KAYNAKLANDIĞINI DÜŞÜNÜYORSAN SENDE İNTİHAR ETTE BÖYLE ZİHNİYETLİ BİRİNDEN KURTULSUN MEMLEKET
vatandaş 4 yıl önce
kim bilir ne derdi vardı
12
açık