banner851

banner614

KENEVİRE GEÇİT YOK

Düzce merkez ve Gümüşova’da kenevir hasadının yaklaşmasıyla birlikte ekipler yaptıkları çalışmalarla kenevir bahçelerini buldu. Ekipler, yetiştiricileri gözaltına alırken kenevir tarlalarıyla ilgili araştırma devam ediyor.

banner619
Asayiş 01.08.2018, 09:21 02.08.2018, 16:48
2904

Yaz aylarının gelmesi ve kenevir hasadının yapılmasına az bir süre kala hem merkezde hem de ilçelerde ekiplerin araştırmaları devam ediyor. Bu kapsamda hem Çamlısu Köyü’nde hem de Gümüşova’da yapılan araştırmalar sonuç verdi.

Düzce İl Merkez’de Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Düzce Merkez Çamlısu Köyü’nde bir şahsın yasa dışı kenevir ekimi yaptığının tespit edilmesi üzerine dün Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan arama kararına istinaden şahsın Çamlısu Köyü’ndeki evinde ve evinin yakınındaki bahçesinde arama yapıldı.  Arama sonucunda bahçesinde boyları 50 santim ile 200 santim arasında değişen 15 kök kenevir bitkisi ele geçirildi. Konu ile ilgili gerekli çalışmalar yapıldı.

Diğer bir kenevir olayı da Gümüşova ilçesinden geldi. Gümüşova Merkez Mahalle’de polisin yapmış olduğu çalışma sonucu 72 kök Hint keneviri ele geçirildi. Kim ya da kimler tarafından dikildiği belli olmayan ve mahallede bulunan bir evin bahçesinde bulunan kenevir için çalışma başlatıldı. Diğer taraftan ekiplerin keneviri ekenleri ve kenevir bahçeleri için çalışmaları devam ediyor.

Haber: M. AYDIN

Yorumlar (6)
Atilla 3 yıl önce
Gümüşova merkezi bırakın yongalık dereköylü ardıç dibi bu tarlaları bulun birde çözgü evde ruhsatsız silahlar dolu onlarada bi el atın
Rotasız 41 3 yıl önce
Bırakın millet içsin kardeşim insanlar bunalımda hergün zam zam uğraşmayın.
Düzceli 3 yıl önce
Neden hiç kimyasal ve sentetik uyuşturucular yakalanmıyor sürekli kenevir yakalanıyor ?
adamın biri 3 yıl önce
yığılca yı da arayın sıkıntı buyuk
vatandaş 3 yıl önce
şunun önüne bi geçemediniz arkadaş yılda bir şafak operasyonu diye insanları kandırıyorsunuz cezalar caydırıcı degil gençlerimizin gelecekleri bu kadar basit ve kolay olamaz
Düzceli 3 yıl önce
En az ceza 8 yıl çok demiyorum ama tecavüzcüler hırsızlar ön kapıdan girip arka kapıdan çıkıyor..