banner851

banner955

KESİNLEŞMİŞ 3 YIL 9 AY CEZASI OLAN ŞAHIS 2 YILDIR KAÇIYORDU

Düzce’de çocuğa yönelik cinsel istismar suçundan 3 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve yaklaşık 2 yıldır aranan şahıs yakalandı.

Asayiş 17.03.2022, 19:43
5966
KESİNLEŞMİŞ 3 YIL 9 AY CEZASI OLAN ŞAHIS 2 YILDIR KAÇIYORDU

Kaynaşlı Jandarma Komutanlığı ve Jandarma Suç Araştırma Timi’nin (JASAT) ortak istihbari çalışması sonucu çocuk istismarından kesinleşmiş cezası bulunan şahıs yakayı ele verdi.

Düzce Merkez’e bağlı Kültür Mahallesi’nde olduğu bilgisine ulaşan jandarma ekipleri, İ.K. isimli şahsı yakalamak için harekete geçildi.

"Sarkıntılık Yapmak Suretiyle Çocuğun Cinsel İstismarı ” suçundan 3 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 2 yıldır her yerde aranan İ. K. dün düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan İ.K. savcılığa sevk edildi.

Yorumlar (6)
@ 6 ay önce
Bizimde başımıza geldi böyle bi olay ama gerçekten iftiraya uğrayanlar da var insanlar çocuklarını kullanır hale gelmis
Hlk 7 ay önce
Sapıklar ulkesi olduk...Eskiden zinada suctu sapiklik daha beter suctu..Ne ahlaksizliklarla dolu ulke.olduk.Hirsizlar sapiklar doldu ülkeye.
veli çalışan anne 7 ay önce
birde vali bey biraz daha erken haber versede bizde cocuklarımızı bırakacak yer ayarlasak her defasında geç haber veriliyor..
VATANDAŞ 7 ay önce
İNSANIN HAMMADESİ TOPRAKTIR,FAZLA SULANIRSA ÇAMURLAŞIR DEMİŞ MEVLANA.. SİZ BU VE BENZERİ GİRİŞİMLERE ÜZÜLMEYİN.. BİZLER SİZİN GAYRET VE EMEKLERİNİZİN FARKINDAYIZ..
Mezar 7 ay önce
Ne ceza evi mezera teslim edilmeli
X 7 ay önce
Niye dışarda kesinlesmis cezası varsa idam sart
21
açık