banner851

banner614

KİM VURDUYA GİTTİ!

banner619

Bacağına isabet eden saçma ile yaralanan genç hastaneye kaldırıldı.

banner846
Asayiş 24.10.2017, 21:29 26.10.2017, 10:26
9604
banner844

Olay, Çamköy Mahallesi’nde bir şantiyenin bulunduğu Melen Çayı kenarında meydana geldi. İddiaya göre, Z.O. isimli genç, kim tarafından ateşlendiği henüz belirlenemeyen bir tüfekten çıkan saçmanın sol bacağına isabet etmesi sonucu yaralandı. Z.O. haber verilmesi olay yerine gelen 112 sağlık ekibi tarafından Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Z.O. hastanede tedavi altına alınırken polis tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Z.O.’nun kendisini şantiye bekçisinin vurduğunu, bekçinin ise bu suçlamayı kabul etmediği iddia edildi.

Haber:Y.SEVER

Yorumlar (7)
çamköylü 4 yıl önce
texsaaaaaas..... bizim oralada hep atuyalaaa
Şikayet Edeceğiz 4 yıl önce
Bu durumu Ankaraya şikayet edeceğiz. Burdakilerin keyfi kaçıyor üşeniyorlar kontrol etmeye. Bakalım kim daha yetkili görecez. Keyfi silah atiliyo adam vuruluyo.
Hane Halkı 4 yıl önce
O civarda evimiz var emniyet yekililerine sesleniyorum. Bize bir zarar gelirse suçlu sizsiniz! Gecenin şahidi olmaz. Yorgun mermi düşerse buralara görüşürüz mahkemede.
önüne gelen atıyor 4 yıl önce
geçen hafta aracın lastiği patladı tamir yapıyordum gecenin biri olmuş, bir ordan bir yandan defalarca silah atıyorlar neden kimse bir şey yapmıyor, burası türkiye mi teksas mı diye düşünür olduk. Bu iş bu kadar kolay olmamalı.
Kızar simdi sana 4 yıl önce
Senin gece gece ne isin var santiye sahasinda az bile yapmışlar
Beçi Sapağı 4 yıl önce
Helen hemen her gece ordaki şantiyeden tabanca ve tüfek sesleri geliyor. Uzu zamandan beri bu devam ediyor. Polis-jandarma bilginiz olsun.
Şebelebettin 4 yıl önce
Kedidir o kedi