banner851

banner955

KİMSE ONLARDAN ŞÜPHELENMEDİ

Bolu'da yolcu gibi minibüslere binen jandarma ekipleri, kurallara uymayan 6 sürücüye para cezası kesti.

Asayiş 19.10.2021, 12:20
5103
KİMSE ONLARDAN ŞÜPHELENMEDİ

İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafik timleri, sorumluluk sahasında trafik düzeni ve güvenliğin sağlanması için denetimlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda ilçeler arası seyahat yapan minibüslere yolcu gibi binen jandarma kadın personeli, sürücülerin trafik kurallarına, yolcuların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uyup uymadığını kontrol etti.

Denetimlerde, emniyet kemeri takmayan ve seyir halinde cep telefonu kullanan 6 sürücüye cezai işlem uygulandı.

Sürücüsü kurallara uyan bir minibüsü Mudurnu yolunda durduran jandarma ekipleri, şoföre teşekkür etti.

Bu sırada kendisini yolculara tanıtan kadın jandarma personeli, firmanın haberi olmadan araca yolcu gibi bindiğini söyledi.

Otobüs kazalarında ölüm ve yaralanmaların en çok emniyet kemeri takmamaktan kaynaklandığını vurgulayan jandarma personeli, sürücü ve yolculardan trafik kurallarına uymalarını istedi.

(AA)

banner844
Yorumlar (5)
Adnan 1 yıl önce
Adamlar her türlü yönetiyor. Düzce de ise ihbarlar 5 gün sonra denetim yapılıyor. Sonrada ilimizde vaka sayısı rekoru kırıyoruz. İşini yapana helal olsun. Yapmayana da haram zıkkım olsun aldığı ücretler.
Öğretmen 1 yıl önce
İşte biz de Bolu'nun yaptığı güzel işleri haber olarak okuruz. Düzce de yapsaya. Mesela okul servislerinden başlasa denetlemeye
Çok doğru 1 yıl önce
Evet çok önemli bir nokta bu sabah işe gidiş saatinde önümüzde arkamızda okul servisi var mı diye kontrol ede ede gidiyoruz çok kötü araç kullanıyorlar kural tanımıyorlar
Onay 1 yıl önce
Çok doğru sabah işe gidiş saatinde önümüzde arkamızda servis arabası var mı diye kollamak zorunda kalıyoruz gerçekten çok kötü kullanıyorlar bir çözüm bulunmalı hem içindeki öğrenciler hem de trafikteki diğer sürücüler için
Tebrikler 1 yıl önce
İşte budur, denetim böyle yapılır
Yeni Sayımız