banner851

banner614

KIRMIZI IŞIKTA DURMAMANIN SONU

D-100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı’nda meydana gelen zincirleme kazada 4 araç birbirine girdi. Kazada toplam 5 kişi yaralandı.

banner619
Asayiş 24.08.2018, 10:28 25.08.2018, 17:25
6989

Kaza, D-100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı mevkiinde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Kırmızı ışıkta geçtiği iddia edilen bir aracın neden olduğu kazada 4 araç kaza yaptı.

Edinilen bilgilere göre; kavşakta trafik ışıklarının kırmızı yandığı esnada geçtiği ileri sürülen araca 3 araç çarptı. Zincirleme kazada farklı araçlarda bulunan toplam 5 kişi vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandı.

Haber verilmesi üzerine kaza yerine çok sayıda polis ekipleri ve 112 Acil Servis ekipleri sevk edildi.

Kaza mahallinde yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne ve Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaza nedeniyle D- 100 Karayolu Olimpiyat Kavşağı’nda trafik 1 saat tek şeritten verilirken, kaza yapan araçların kaldırılmasının ardından trafik normal akışına döndü.

Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme başlattı.


Haber: M. SİNE

Yorumlar (6)
Düzce sahipsiz 3 yıl önce
Oy için her şeye herkese göz yumulmaz. İşleyen düzene çomak sokmaya kalkarsa herkes kendi kuralını uygular . Vali , emniyet , belediye göreve !!!!
Can . D 3 yıl önce
DEDIKYA DINGONUN AHIRI KIRMIZI ISIKDA GECENIN EHLIYETINE BIR AY EL KOYACAN ÜSDÜNEDE ZARARI CEBINDEN KASILATACAN YOKSA PARASI NE YAPACAN O SORUDA OKUYANLARA HADI CEVABI BEKLIYORUM
Huseyın 3 yıl önce
Kırmızıda durmayan, kendini akıllı sanan, ben gecerim ne olacak diyen boyle tipleri mahkemeye vericeksin en iyi avukatları tutacaksın, kaç kişininde malını canını tehlikeye atıyorsunuz kural tanımamakla
İhbar 3 yıl önce
Düzcede kırmızı ışıkta geçmek adet olmuş. Emniyet ne yapıyor acaba ? Toplasan 10 tane ışıklı kavşak var emniyet buna bile önlem alamıyorsa yazık yazık yazık
kardes 3 yıl önce
emnıyet ne yapsın sen kırmızıda durmuyorsan neyın önlemını alacak kırmızı ışık da durulacak yesılde gecılecek okadar
yakın 3 yıl önce
duyarsız bir ortamın sonucu