banner851

banner614

KISITLAMADAN DEĞİL, EMNİYET ŞERİDİNİ İHLALDEN CEZA YEDİLER

banner619

Ülke genelinde uygulanan 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Düzce’de polis ekiplerinin gerçekleştirdiği denetimler esnasında metrelerce kuyruk oluştu. İzin belgesi olan bazı sürücüler denetimde emniyet şeridini ihlal edince cezadan kaçamadı.

banner846
Asayiş 01.05.2021, 10:00 01.05.2021, 13:32
2279
banner844

Artan koronavirüs vakaları sonrasında bakanlar kurulundan çıkan karar sonrasında 418 saatlik sokağa çıkma kısıtlaması ülke genelinde başladı. Düzce’de de güvenlik güçleri şehrin tüm giriş çıkışlarında kontrol gerçekleştiriyor.

Tam kapanmanın ilk gününde D-655 Zonguldak-Düzce karayolunda gerçekleştirilen denetimlerde güzergah üzerindeki tüm araçlar tek tek durduruldu.

Vatandaşların izin belgeleri kontrol edilirken, metrelerce araç kuyruğu oluştu. Oluşan kuyrukta beklemek istemeyen vatandaşlar ise emniyet şeridine girerek, yolu kısaltmak istedi.

Polis ekipleri de emniyet şeridini ihlal eden araç sürücülerine cezai işlem uyguladı.

(İHA)

Yorumlar (5)
düzceli 2 ay önce
polis memurları gayet nezaketli kaç kere durduruldum ceza felanda yemedim.
düzceli vatandans 2 ay önce
bilader devlet cıkma dıyosa cıkma cıkmıcan bu kadar basıt ceza yıyıncede aglamıcan
Vatandaş 2 ay önce
Milletin canını yakmaya devam o ceza illaki yenecek ya kısıtlamadan yada farklı birşeyden ama ceza yazmadan hayatta bırakmazlar
Ver mehteri 2 ay önce
Kasa da para bitmese kapanma felan yapmazlardı kapanma da adnan oktarın kedicikleri gibi bir şeye benziyor zaten ne olduğu belli değil
Düzce 2 ay önce
Amaç cazayı yazmak bir şekilde
17°
parçalı az bulutlu