banner851

banner614

KISITLAMAYA UYMAYANLARA CEZA YAĞDI…

banner619

Düzce'de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında polis ekipleri tarafından yapılan denetimlerden araçlarıyla ara sokaklara kaçanlar, 'gece kartalları' tarafından yakalandı. Ekiplerin denetim noktasına getirdiği vatandaşlara, sokağa çıkma kısıtlaması ve trafik ihlalleri sebebiyle toplam 8 bin 109 TL para cezası kesildi.

banner846
Asayiş 18.04.2021, 10:47 18.04.2021, 12:10
1778
banner844

Çok yüksek riskli iller arasında yer alan Düzce’de, polis ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında denetimlerini sürdürüyor. Bu kapsamda, polis ekiplerince Düzce Atatürk Bulvarı üzerinde gerçekleştirilen denetimler sırasında, denetim yapan polis ekiplerini gören bazı sürücüler, ara sokaklara girerek kaçmaya çalıştı. Vatandaşlar, denetimden kaçmak için araçlarıyla girdikleri sokaklarda 'gece kartalları' bekçiler tarafından durduruldu.

Denetim noktasından kaçmaya çalıştığı belirlenen 4 araç bekçiler tarafından denetim noktasına getirildi.

Ekipler tarafından kaçmaya çalışırken yakalanan 3 araç sürücüsüne çeşitli trafik ihlalleri sebebiyle, 1 araç sürücüsü ve yanında yolcu olarak bulunan 1 kişiye sokağa çıkma kısıtlaması ihlali sebebiyle adli para cezası kesildi.

Vatandaşlara sokağa çıkma kısıtlaması ve trafik ihlalleri sebebiyle toplamda 8 bin 109 TL para cezası kesildiği belirtildi. (İHA)

Yorumlar (4)
Uğur 4 ay önce
Gece kartal olmaz isim olmamış...
Sarı taksi sahibi 4 ay önce
Ne alaka kaçmaya falan çalışmak yok. Belge var herşey var.
Çilimli 4 ay önce
Dün akşam çilimlide resmen motorcular etrafı rahatsız etti dakikalarca sürdü
ne olacaktı? 4 ay önce
Bir yasak varsa ve herkes uyuyursa sen de uyacaksın. Sonra ceza yiyince ağlamayacaksın.