banner851

banner614

KISITLAMAYI İHLAL EDENLERE CEZA YAĞDI

banner619

Risk haritasında 1 haftada yüzde 100 artış gösteren Düzce’de İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde denetim gerçekleştirdi. 2 saatlik denetimde 24 kişiye cezai işlem uygulanırken, kısıtlama sebebi ile evlerinde bulunan vatandaşlar denetlemeyi balkonlarından takip etti. Evden bir paket sigara almak için çıkan genç kadına 1 paket sigara 3 bin 469 liraya mal oldu.

banner846
Asayiş 05.04.2021, 00:35 05.04.2021, 11:55
2748
banner844

Sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesine saatler kala, çok yüksek riskli iller arasında bulunan Düzce’de kent merkezinde polis ekipleri tarafından denetim yapıldı.

1 haftada yüzde 100 artış sağlayan Düzce’de, Eski Bolu Caddesi üzerinde gerçekleştirilen uygulamayı vatandaşlar balkonlardan takip etti.

2 saat süren denetimler kapsamında kısıtlamada vatandaşların izinli olup olmadıkları kontrol edildi.

Bu esnada evinin yakınındaki benzin istasyonuna gidip sigara almak isteyen genç bir kadın polis ekiplerinin denetimine takıldı. Genç kadın izin istese de sigara almaya gönderilmedi. Genç kadın ile birlikte sokakta bulunan ve kısıtlamada izinli olmadıkları tespit edilen 24 kişiye 83 bin 256 lira para cezası kesildi. (İHA)

Yorumlar (5)
Düzceli.. 4 ay önce
Hiç sorgulama yapmayan, lebaleb şovları konuşmayan, ama hemen vatandaşı suçlayan basın.. Alkışlar size..
baran 4 ay önce
Kalici konutlarda herkes disarida hicbir tedbir kontrolde yok farkli yerlerde ceza yiyenler resmini cekebilirseniz mahkemeye resimli itiraz edebilirsiniz
Vatandaş 4 ay önce
Kadın evinin yanındaki markete gitmiş ceza yazan polislerden davacı olsun cezayı iptal ederler Allah bunlara fırsat vermesin inşallah fırsatını kolluyorlar Allah sorar.bunun hesapını hem bu dünyada hem ahirtrttr farkına bile varmazlar
Kongreye gitse sorun yokt 4 ay önce
Sigara almaya gitmek yasak, kongreye gitmek serbest. Otel rezervasyonu yaptırıp tatile gitmek serbest, açık havada, parkta oturmak yasak. Bu virüs sadece fakirlere ve AKPli olmayanlara mı bulaşıyor!
Düzce li 4 ay önce
Yalanmi çok doğru söylediniz