banner851

banner955

KIZINA ÇARPAN SÜRÜCÜDEN PARA ALIP OLAY YERİNDEN UZAKLAŞTI

Düzce merkezde bugün meydana gelen kaza, pes dedirtti. Annesi ile yolda yürüyen 5 yaşındaki küçük kıza otomobil çarptı. Otomobil sürücüsü paniğe kapılarak, 112 Acil Çağrı Merkezinden yardım istedi. Araç sürücüsünden para isteyen anne, parayı almasının ardından olay yerine gelen sağlık ekiplerinin tüm ısrarlarına rağmen “Kızımın bir şeyi yok” diyerek uzaklaştı.

Asayiş 13.03.2021, 15:55 13.03.2021, 17:52
6509

Kaza bugün saat 15:30 sıralarında Kültür Mahallesi eski lunapark önünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, S.D. idaresindeki otomobilin önüne annesi ile birlikte yürüyen 5 yaşındaki Seda Demir isimli kız çocuğu atladı.

Araçtan inerek küçük kıza yardım etmeye çalışan S.D. vakit kaybetmeden 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak, sağlık ekiplerinden yardım istedi.

Araç sürücüsünden para talep eden vicdansız anne, 50 TL para almasının ardından, araç sürücüsü ve sağlık ekiplerinin tüm ısrarlarına rağmen, “Kızımın durumu iyi” diyerek, kızının ambulansla hastaneye götürülmesine izin vermedi.

Vicdansız anne ve küçük kızı, polis ekipleri gelmeden önce, olay yerinden hızla uzaklaştı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
sinan kambur 2 yıl önce
yaa bu kadın heryerde para dilenen kadın,çocuğu da yanında alet ediyor,çocuk şubeyi göreve davet ediyorum,yankesici bunlar,araba önüne atlamak moda oldu artık,iş ticarete binmiş artık,
Emrah bayrak 2 yıl önce
Yaptığı çok büyük yanlış ama millet gerçekten aç düştüğümüz hale bakın
Aykut 2 yıl önce
Herkezin dini imanı para olmuş,artık her derde deva imiş para
Ali Kemal 2 yıl önce
Cahilik başa çok kötü bela o kadın O yavrunun öz Annesi değildir Üvey Annesidir kesin 50 TL için o çocugun 2 saat sonra iç kanama geçirebileceğini düşünememiş zavallı...
Maraşlı 2 yıl önce
Bellide böyle yapıp para almaya çalışıyorlar
DÜZCELİ 2 yıl önce
YAZIK YAZIK BİR SAAT SONRA KIZININ YARASI SOĞUYACAK BELKİDE BEYİN KANAMASI GECİRECEK ZAVALLI ANNE 50 TL YLE İYLEŞTİRİR.