banner851

banner614

KOM’DAN SAHTE İÇKİ OPERASYONU

banner619

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul ilinden getirdiği kaçak ve sahte içkileri Düzce merkezde bulunan Tekel Büfelerine veren şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar sonucu 35 bin lira değerinde 135 şişe sahte içki ele geçirildi. Konuyla ilgili şüpheli 1 kişi gözaltına alınmış olup çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

banner846
Asayiş 22.09.2019, 16:06 22.09.2019, 17:50
1923
banner844

Düzce’de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri sahte içki operasyonu gerçekleştirdi.

D-100 karayolu üzerinde ekiplerce yakalanan araçta yapılan aramada piyasa değeri yaklaşık 35 bin lira olan toplamda 135 şişe sahte içki ele geçirildi.İstanbul’dan getirdiği kaçak ve sahte içkileri Düzce merkezde bulunan büfelere veren şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar sonucu konu ile ilgili şüpheli görülen 1 şahıs gözaltına alındı.

5607 sayılı Kanuna Muhalefet suçundan mahkemeye sevk edilen şahıs, adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Haber: H. DURNA

Yorumlar (7)
Adore81 2 yıl önce
Zıkkımın kökünü zamla yüksek vergi al mekánlar da iki kat yaslasın burnuna korniş kacasıca biride ssahtesini yapsın Alma arkadaş iyi sahte bira yapmıyolar.bu memlekette içine çakarlar gidenei çarparlar uçanı kaparlar sözde mucit çok .yeşşee
sinan 2 yıl önce
parayı veren düdüğü çalar,fakir avukat tutamaz,fakir köfte,kuzu yiyemez arkadaş,fakirin dünyası ahirette güzel olur,fani dünyada zenginler yaşar kral gibi.....
VATANDAŞ 2 yıl önce
bandrol falan da çakmışlar. kaçak derken kendisi mi imal etmiş yurtdışından kaçak mı gelmiş acaba ?
pess 2 yıl önce
ve siz buna rağmen serbest bıraktınız öylemi. ne güzel adalet..
Srm 2 yıl önce
Kimbilir kimlerin canı yanacaktı. Tebrikler Düzce Polisine
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Tehlike bu kaçak içki aman dikkat sağlık gider hayat bile gider aman diyelim. İçki olmadan da yaşanıyor merak etmeyin dostlar yıllardır içmiyorum hani neyim eksik? O yüzden hiçbirşey sağlıktan önemli değil. Orjinali varsa cebime paramı hazırlar arada bir gider onu alırım hiç olmazsa emeğe değer, düşmanlarımı da sevindirmem. O kadar.
Vatandas 2 yıl önce
Icene bisey diyemem ama aklı olan kacak içmesin.