banner851

banner614

KOMŞUSUYLA BOĞUŞTULAR!

banner619

Kuyumcuhacıali Mahallesinde hırsızlık yapmak için girdikleri evin yan komşusu tarafından fark edilen iki şüpheli, kendilerini fark eden kadınla bir süre boğuştu. Şüpheliler kaçmaya çalıştıkları otomobili dere yatağına devirirken bölgeden yaya olarak uzaklaşıp kayıplara karıştı.

banner846
Asayiş 06.04.2017, 12:22 07.04.2017, 17:50
13183
KOMŞUSUYLA BOĞUŞTULAR!
banner844

Olay, Merkeze bağlı Kuyumcuhacıali Mahallesi 4155.Sokak’ta saat 11.30 sıralarında meydana geldi.

Sokakta bulunan tek katlı bir eve giren iki hırsızlık şüphelisi çaldıkları malzemelerle bölgeden uzaklaşmaya çalışırken evin yan komşusu Süriye A. tarafından fark edildi.

Kendilerini fark eden ve hırsızlığa engel olmak isteyen Süriye A. ile bir süre boğuşan şüpheliler, durumu polise bildirmek isteyen kadından telefonu almak istediler. Boğuşma sesleri duyan çevredeki inşaat çalışanları olay yerine geldiği esnada iki şüpheli kaçmaya çalıştıkları otomobili yol kenarındaki dere yatağına devirdi. Yaya olarak bölgeden hızla uzaklaşan şüpheliler kayıplara karışırken inşaat çalışanları durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, otomobilin plakasını sorgulayarak görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu.

Bölgeye güvenlik şeridi çeken polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
 

Yorumlar (7)
DUZCELİ 4 yıl önce
Akcakocali cahilsen bu kadar belli etme , duzceli olduğunu hiç belli etme kör cahil insanlardan uzak eyle Rabbim
AKÇAKOÇALI 4 yıl önce
ŞAHİN BİYERİNEMİ BATTI
Isimsiz 4 yıl önce
Nekadar bos konusan insan var ya senin bmv var herhalde sahinle ne alakasi var herkesin parasina gore araci var zengin bey :)
Akcakocaliya cvp 4 yıl önce
Bos bos konusup milletin canını sıkma bendede sahin var ama bir gün olsun boyle birseye karismadi tmm para ver o zaman bmw ye mercedese binelim
AKÇAKOCALI 4 yıl önce
YİNE BİR ADET UÇAN TENEKE ŞAHİN VAKASI,,,,,,,,, BU SEFER HIRSIZLIKLA ORTAYA ÇIKTI. BU TENEKELERİN İÇERİSİNDEN HİÇ DÜRÜST BİR İNSAN ÇIKMAZMI OLDU ARTIK.
Akçakocalı uçma 4 yıl önce
Sen de tam saçmalamışsın ya. Ne alaka şimdi hırsızlıkla Şahin .
Murat124 4 yıl önce
Ya sizin hiç işiniz gücünüz yok mu? Ne alaka bu haberle araba arasındaki bağlantı? Önce şu saçma zihniyetinizi değişin sonra her şey yavaş yavaş düzelir..