banner851

banner614

KOMUTAN FETÖ'DEN GÖZALTINDA

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'nün Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki mahrem yapılanmasına ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir gözaltına alındı.

banner619
Asayiş 22.12.2017, 16:26 22.12.2017, 19:10
10426

FETÖ'nün jandarma yapılanması operasyonu Düzce'ye de uzandı. 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında haklarında yakalama kararı verilen 12'si muvazzaf asker 16 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler arasında Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir de yer aldı.

Şırnak, Kastamonu, Antalya ve Ağrı il jandarma komutan yardımcılarının da aralarında bulunduğu şüphelilerden 3'ünün emekliye ayrıldığı, birinin ise açığa alındığı öğrenildi.

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan açıklama

Ankara'da yürütülen soruşturma çerçevesinde İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir'in bugün gözaltına alınmasına ilişkin Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından bir basın açıklaması yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünü Jandarma Genel Komutanlığı bünyesindeki mahrem hizmetler yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturmaya esas olmak üzere; Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının 22 Aralık 2017 tarihli talimatı ile Düzce İl Jandarma Komutanı Yılmaz Özdemir gözaltına alınmış olup. Ankara İl Emniye Müdürlüğü görevlilerine teslim edilmiştir."

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (26)
BAŞ FETÖCÜ KİM 4 yıl önce
Şu an Ülkemizde ve özellikle Düzcemizde Fetöcüler (CIA+MOSSAD+MI6) her zamankinden daha güçlü daha etkin. .Komutanı tanımıyorum bu yorum komutanla ilgili değili genel
Düzceli.. 4 yıl önce
Devletin müteberi, liderlerin muhteremi bu feto, dindar adamlar bunlar diye çocuğunu kurslarına yollayan, yasal bir sendikaya üye olan memur açıkta...Her sınav sahteliği ispatlandığında, sorumlu yedirmeyiz diyen bakanlar sa hala mecliste.
Metekli 4 yıl önce
Millet şaşırdımı ne nedir bu böyle
Düzceli 4 yıl önce
Bülbül kardeşler,baydanların birini neden hapisten çıkardınız fetöcüydü bunlarda.
Düzceli.. 4 yıl önce
R. Ozan Kütahyalı devamında...Cemaat devleti ele geçiriyor' diyen Ergenekonculara karşı cansiperane ve en etkili savaşanlardan biri ben oldum Hocam. Hizmet mensupları devlete sızmaz, devlete girer ve istediği her pozisyonda çalışır. .diyor
Düzceli.. 4 yıl önce
27 Kasım 2013 sabah gazetesinde fetoya yazdığı mektubu yayınlayan Rasim . O. Kütahyalı Hizmet Erlerinin devlet kademelerinde görev alması anaların ak sütü gibi haklarıdır diyor, fetoya övgüler düzüyordu..bunlar somut delil değilmi..
şaşırdık. kime güveneceği 4 yıl önce
ya bu adamları fetö vb örgütlere üye ise düzceye niye veriliyor.eskisi de tutuklanmıştı. öyle hal aldıki adam namazda kılıyordu........kime güveneceğiz. yoksa adam suçsuzsa ne olacak.
Duzcee 4 yıl önce
Hayirlisi ins. Ulkemiz icin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın