banner851

banner614

KOMUTAN GÜVENİR GÖREVE İADE EDİLDİ

Olağanüstü Hal kapsamında Resmi Gazete'de yayımlanan yeni Kanun Hükmünde Kararname ile Düzce İl Jandarma Komutanlığı görevinden ihraç edilen Albay Bilal Güvenir göreve iade edildi.

banner619
Asayiş 12.01.2018, 10:09 12.01.2018, 17:27
4381

Olağanüstü Hal Kanunu’nun 4.maddesine göre alınan karar doğrultusunda 697 sayılı KHK, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kararnamede terör örgütlerine ve ya Milli Güvenlik Kurulu’nca devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum ve grup üyeliği, mensubiyeti, iltisakı veya irtibatı olmadığı tespit edilen kamu görevlilerinin göreve iade listeleri yer aldı.

Yayımlanan listede daha önce Düzce İl Jandarma Komutanlığı görevi yaparken FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’ne yönelik başlatılan soruşturma kapsamında önce görevinden uzaklaştırılan ardından gözaltına alınarak açığa alınan ve son olarak hakkında yakalama kararı çıkartılarak tutuklanan ve görevinden ihraç edilen Albay Bilal Güvenir görevine iade edildi.Öte yandan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı görev yapan Mikail Ercan isimli bir öğretmenin de adı göreve iade edilenler arasında yer aldı.

Haber: Ö.YILMAZ
banner844
Yorumlar (19)
haci 4 yıl önce
Tayyip erdogan ne demusti kurunun yaninda yaslarda yaniyor.Yaziktir gunahtir.Bu muslumanlara zulumdur.Bunun vebalini bu dunyda olmasada ahirette verecektir.Cunku bunun zuri mahseri var.Buda boyle biline.
Muharrem 4 yıl önce
Daha neler neler.....Hesap! Bu dünyada da Ya Rab!
koray 4 yıl önce
ailesine çevresine askerine kaybettiği itibarı nasıl telafi edilecek yazık
ÖMER SOYER 4 yıl önce
HATALAR BAĞDATTAN DONERMİŞ KOMÜTANIN HAKLILIĞİ YARGİDAN DONDÜ
Duzceli 81 4 yıl önce
Yok mor liste yok istem disi tel program yonlendirilmis . madem sucsuzdular neden aleni birsekilde alindilar. Fetoyu destekleyenler neden isimleri saklandida ilgisi olmayanlar bu sekilde aciklandi.
Adalet olsa 4 yıl önce
Bir sürü kişi hakkında işlem yapılır.Bir şekilde korunuyorlar, olan garibana oluyor her zamanki gibi..
Albay osman 4 yıl önce
Ne olacak şimdi bu vatan evladının durumu bu soruşturmalar gizli yapilamaz mı? Al cezaevine koy sonra pardon sen suçsuzsun itibarını kim verecek psikolojisi ne olacak yazık yazık.
Rahmi 4 yıl önce
Yazık bu komutanın itibarını kim geri getirecek. Umarım bundan sonra herkes dikkatli hareket eder.
kalem 4 yıl önce
Her aydınlığı yangın sanıp söndürmeye koşan zavallı memleketim. Karanlığa öyle alışmışsın ki yıldızlar bile rahatsız ediyor seni.. En seçkin evlatlarının beynini ve kalbini itlere peşkeş çeken memleketim/C. Meriç
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın