banner851

banner614

KONURALP'I SOKAĞA DÖKEN YANGIN

banner619

Konuralp'te bulunan bir kereste atölyesi çıkan yangın sonucu alev topuna döndü. Yangında iş yeri üzerinde bulunan 3 katlı ev tamamen kullanılmaz hale geldi. İtfaiyenin söndürmede yetersiz kaldığı yangına takviye olarak orman işletme araçları yetişti. Ekipler yangının çevreye yayılmaması için yoğun çaba gösterirken, tek teselli kimsenin yaralanmaması oldu.

banner846
Asayiş 27.09.2019, 21:19 01.10.2019, 15:24
11320
banner844

Konuralp'i sokağa döken yangın! Kemal Işıldak Mahallesi'nde faaliyet gösteren eski Belediye Başkanı Yusuf Ercan'a ait olan kereste atölyesinde henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangına çok sayıda itfaiyenin yanı sıra Orman İşletme ve DAKE ekipleri mühadele etti.

Kerestelerin cayır cayır tutuştuğu yangında kimse yararlanmazken, güvenlik güçleri vatandaşların bölgeye yaklaşmaması için anons yaptı. Kısa sürede büyüyen yangın, atölyenin üzerinde bulunan 3 katlı evin tamamını sardı.


Yangının çevreye yayılmasını önlemek için yoğun mücadele verilirken, itfaiye araçlarındaki sular söndürmeye yetmedi. Yangın yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından güçlükle kontrol altına alınabildi. Atölye ve üzerinde bulunan 3 katlı ev tamamen yanarak kullanılmaz hale geldiği yangının çıkış nedeni araştırılıyor.


Öte yandan mahalleli böyle büyük bir yangına sadece itfaiye aracıyla müdahale edilmesine tepki gösterdi. Tepkili vatandaşlar, etrafa sıçrama olasılığı göz önüne alınarak, havadan da söndürme çalışması yapılması gerektiğini savundu.

HABER: C.ÜSTÜNER
GÖRÜNTÜ:S.AYDINLI

Yorumlar (24)
insanlık bitmiş 2 yıl önce
Yav şu yangının büyüklüğünü izlediniz..Kötü yorum yapanlar,sizin hiç günahınız yokmu peygamber misiniz?İnşAllah sizin de başınıza gelir mi diyelim.Adamın malı mülkü evi eşyası paraları takıları herşeyi yanmış evsiz kalmış iyi oldu diyosunuz..Allah belanızı ver sin emi!!Bu arada tanımam etmem ama yusuf ercan ve ailesine büyük geçmiş olsun...
Sakin 2 yıl önce
Sen ne anlatıyon ben ordaydım itfaye canla başla calıştı her yer tomruk ne yapsalardı
Duzceli 2 yıl önce
Allah yardım etsin inşAllah geçmiş olsun
Konuralpli 2 yıl önce
Konuralpte itfaiye su doldurma yerini kim yıktı bi düşünsek ilk kimin başına iş geldi
helaçkimi 2 yıl önce
Allahtan ölen yok çok malım var diye böbürlenme bir yangına herşeyin gider geçmiş olsun yinede
Kasabalı başkan 2 yıl önce
Neyse ki Cana gelmemiş birşey . Allah helaliyle tekrar nasip eder malı...
Konuralp 2 yıl önce
Ettiğni bulcan rabbim hesap sormak için acelesi yoktur
yeni kişi 2 yıl önce
gecmiş olsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın