banner851

banner955

KÖPEĞE ZİNCİRLE VURUP TEKMELER SAVURDU

Akçakoca’da çekilen görüntüler yürekleri sızlattı. Bir köpeğe zincirle vurup tekmeleyen şahsa tepki yağdı.

Asayiş 24.03.2022, 12:00
3025
banner1032

Hayvanlara yönelik şiddet olaylarına bir yenisi daha eklendi. Bir canlıyı malı gibi görüp istediğini yapabileceğini düşünen çarpık zihniyetin son yansıması, vicdanları sızlatan bir olayla bu kez Akçakoca ilçesinde ortaya çıktı.

Zincirle vurup tekmeler savurdu

Yalı Mahallesi Çukurtarla bölgesinde bir şahıs boynundan zincirle bağla olan köpeği tutarak önce zincirle vurdu. Hıncını alamadığı görülen cani ardındansa köpeğe tekme attı. O anlarda köpeğin acılar içinde kıvranması da şahsı durdurmaya yetmedi.

Vicdansıza büyük tepki var

İçleri acıtan olaya tepki gösteren çevredekiler tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada yayılan görüntülerdeki şahıs büyük tepki aldı. Hayvansever dernekleri de olay karşısında ayaklanırken İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi’nin hayvan düşmanı şahsın yakalanıp gerekli cezayı alması için konuya müdahil olduğu öğrenildi.

Vatandaşlar da hayvana şiddet uygulayan şahsın yakalanıp hak ettiği cezayı alması, şiddete maruz kalan köpeğin de bulunarak yaşanabilir sağlıklı bir ortama kavuşturulması için yetkililerden adım bekliyor.

Yorumlar (13)
melih 7 ay önce
yaptığın yanına kar kalmasın beterini yaşa hayvansın desem iltifat etmiş olurum sana karaktersiz vizdansız saygısız lütfen gereği yapılsın
Önce vatan 7 ay önce
Senin kim olduğunu öğrendik pislik ansızın bir gün ziyaretine gelinecek elini yüzünü gözünü sevmeye,çayını kahveni içmeye
Bekir DİNÇGÖZ 7 ay önce
Adımı soyadımı da yazıyorum,Akçakocadayım bende önce bunu bil pislenmiş mahluk küçük bir hayvana yaptığından utanç duymadın pislenmiş mahluk seni
SUÇ KİMİN 7 ay önce
Bu masum canları vahşi hayvan gibi haber eden basının böyle olayların gelişiminde hiç mi suçu yok?
Seddar 7 ay önce
Adi ruhlu adam seni,gel lan bunu bir insana,bana yap sıkar g…. Lağım çukuru BİLE kabul etmez seni,KORKAK mahluk seni
Nevin 7 ay önce
Şeref yoksunu,insani duyguları pislikleşmiş ZAD seni utan küçücük bir hayvana yaptığın eziyet adamlığa sığarımı çürük seni yazıklar olsun sana..
berkan 7 ay önce
idam edelim adamı:)meydanda asalım olur mu?
hayvan hangisi 7 ay önce
görüntüden seçemiyorum.hayvan hangisi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16
hafif yağmur