banner851

banner614

KÖPEKLERLE ARADILAR!

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, narkotik köpekli uygulama yaptı. “Gündüz” isimli köpeğin katıldığı geniş çaplı asayiş uygulamasında vatandaşlar ve araçlar didik didik arandı.

banner619
Asayiş 17.11.2016, 17:37 17.11.2016, 17:42
6295
KÖPEKLERLE ARADILAR!
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından D-100 karayolu Kaynaşlı Gişelerinde genel uygulama yapıldı. Saat 14.00-17.00 arasında yapılan uygulamada Düzce İl Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan Narkotik Köpeği ‘Gündüz’ de görev aldı.


Jandarma ekipleri tarafından Ankara istikametinden gelen araçlar durdurularak arama yapıldı. Büyük tonajlı kamyon ve yolcu taşıyan otobüslerde de arama yapılırken, otobüslerin bagaj ve içlerinde narkotik arama köpeği Gündüz’de arama çalışmalarına katıldı. Jandarma görevlileri, şahıslar üzerinde Genel Bilgi Tarama (GBT) kontrolü ve üst araması yaptı. Araçlarda durdurularak aramalar yapıldı.


3 saat süren uygulamada 260 araçta arama yapıldı. 980 kişi sorgulandı. 1 araç trafikten men edilirken 2 araca evrak eksikliği nedeniyle cezai işlem uygulandı. 1 kurusıkı silah için idari yaptırım cezası verildi.

Jandarma tarafından yapılan geniş çaplı uygulamaların 7 gün 24 esasına dayalı olarak sıklıkla yapılacağı öğrenildi.
Yorumlar (4)
Tolgahan 5 yıl önce
Bizim polislerimize Allah kolaylık ver sin inşAllah kötüler den bizi korurşar yürübe düzcelim sizi seviyoruz
COK BÜYÜYÜK SINIVDAN GECİ 5 yıl önce
MEMELEKET OLARAK BİRLİK BARABERLİK ZAMANI BEYKÖYLÜ İSMAİL KÖPEKCİ
Aa 5 yıl önce
Kurusıkı silahtan ötürü idari yaptırım cezası mı? Neden, nasıl?
Yakup 5 yıl önce
Helal olsun bütün ekiplerimize Allah yardımcıları olsun.... 24 saat o nokta da nobetteler düzce emniyetine de bu sıkı kontroller yakışır...