banner851

banner614

KORKUNÇ OLAYDA YENİ GELİŞME

banner619

Bolu Vilayet Meydanı’nda annesiyle bankta oturduğu sırada boşanma davası açtığı eşi tarafından 4 kurşunla vurulan 28 yaşındaki Sevim Ç., hastanedeki tedavisinin ardından taburcu oldu. Vücuduna isabet eden 4 kurşundan 3’ü çıkartılan talihsiz kadının göğüs boşluğunda kalan kurşunun ilerleyen süreçte çıkartılacağı öğrenildi.

banner846
Asayiş 27.09.2017, 10:35 28.09.2017, 11:05
7329
banner844
15 Eylül tarihinde yaşanan korkunç olay, Bolu Vilayet Meydanı’nda meydana geldi. Annesiyle meydandaki bir bankta oturan Sevim Ç.’nin konuşmak için yanına gelen boşanma davası açtığı eşi Ahmet Ç. iddiaya göre eşiyle tartışmaya başladı. Bu sırada üzerinde taşıdığı silahı çıkartan şahıs, eşine doğrultarak ateşledi. Vücuduna 4 kurşun isabet eden Sevinç Ç. kanlar içerisinde banka yığıldı. Ağır yaralı şekilde kaldırıldığı Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Sevim Ç., 11 gün sonra taburcu oldu. Talihsiz kadının vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden 4 kurşundan 3’ü çıkartılırken göğüs boşluğunda kalan kurşunun ise ilerleyen süreçte çıkartılacağı öğrenildi. Ayrıca boşanma davası açtığı eşinin silahlı saldırısı sonucu kurşunların hedefi olan Sevim Ç.'nin sol koluna isabet eden kurşunlardan birinin kadının dirseğini parçaladığı ve kolunun felç kalma ihtimali olduğu da öne sürüldü.

Öte yandan olayın ardından gözaltına alınarak çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanan Ahmet Ç.'nin Bolu’da bir çiğ köfte dükkanı işlettiği bilgisi edinildi.
Yorumlar (3)
Tolga 81 4 yıl önce
Polat Alemdar gibi kadinmiş valla. 4 kurşun ve hayatta.Allah iyi sağlıklı ömürler versin. Bir erkek olarak böyle erkeklerden iğreniyorum. Kadın boşanmak istiyor zorla güzellik ölümü. Ayıp ya.
Kim 4 yıl önce
Bu sevim ç düzceyle bağlantısı varmı acaba o sevim bu sevim mi acaba
bolulu 4 yıl önce
neyin peşindesin sen