banner851

banner614

KOVALAMACA DA YAKALANDILAR

banner619

Düzce Aziziye Mahallesi’nde Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında denetleme yaptığı esnada 2 kişiyi sokakta otururken fark etti. Polisleri fark eden iki kişi kaçmaya çalışırken yakalandı.

banner846
Asayiş 15.12.2020, 09:33
4232
KOVALAMACA DA YAKALANDILAR
banner844

Düzce’de sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında sokakta bulunanlara yönelik emniyet ekiplerince denetleme devam ediyor. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de muhtelif noktalarda denetimlerini sürdürdüğü esnada, Aziziye Mahallesi’nde sokak üzerinde 2 şahsın oturduğunu fark etti. Şahıslar, polisleri fark ederek hızlıca bölgeden koşarak kaçmaya başladı. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de ara sokaklara koşarak kaçan şahısları kovalamaya başladı. Kovalamacanın ardından şahıslar yakalandı. Yapılan sorgularda şahısların sokağa çıkma izinlerinin olmadığı tespit edilerek her iki şahsa da 3 bin 150’şer lira idari para cezası kesildi. (İHA)

Yorumlar (4)
The end 7 ay önce
Uymayaları .....155... ARAYIN SAYIN VATANDAŞLAR
Vatandaş 7 ay önce
Aman onu yakalamışlar diğer yakalanmaya kar. Bir Allah'ın kulu yoktu Cuma akşamı denetleme yapan. Vatandaş kendi sorumluluk almadiktan sonra kim ne yapsın.
Ömer 7 ay önce
Ayıptır madem adam kaçmış bırak gitsin evine veya yakaladın söyle gitsin evine iş güç yok bide üstüne ceza nasıl ödenecek bu para
Düzceli 7 ay önce
Allah aşkına bu millet ölmeyi bayılmakmı zannediyor hergün bir sürü ölüm haberi alınıyor hiç mi korkmuyorlar bu milleti neden zora koşuyorlar bu dengesizler güzünden hergün vaka artıyor biraz sabır Allah rızası için
12°
açık