banner851

banner955

KOVALAMACA İLE YAKALANDI

Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan otomobil sürücüsünün kaçışı, Otluoğlu Köyü’nde polisin havaya açtığı uyarı ateşi ile son buldu. Ehliyetsiz olduğu iddia edilen sürücüye 5 bin TL para cezası kesildi.

Asayiş 17.02.2018, 18:24 19.02.2018, 12:51
8395

Olay, Kültür Mahallesi’nde akşam saatlerinde başladı. Edinilen bilgiye göre, gezici trafik ekibi Kültür Mahallesi’nde durumundan şüphelendiği bir araca ‘dur’ ihtarı çekti. Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan otomobil sürücüsü 19 yaşındaki Uğur İ. otomobili ile birlikte kaçmaya başladı. Şehir merkezinde başlayan kovalamaca Ağa Mahallesi’nden Aydınpınar yolu üzerinde bulunan Otluoğlu Köyü’ne kadar devam etti.

Kovalamaca polisin, Otluoğlu Köyü Akçalar Mahallesinde havaya açtığı uyarı ateşi ile son buldu. Kovalamaca sonunda otomobilinden indirilen sürücü Uğur İ.’nin ehliyetinin bulunmadığı ve aracın da muayenesinin olmadığı iddia edildi.

Sürücüye, ehliyetsiz ve muayenesiz araç kullanmaktan, trafiği tehlikeye düşürmekten ve polisin ‘dur’ ihtarına uymaması nedeniyle yaklaşık 5 bin TL para cezası kesildi.

Haber: Ö.YILMAZ

banner844
Yorumlar (8)
Düzceli Vatandaş 5 yıl önce
5 bin TL iyi olmuş üstüne bi bardak soğuk su iç
Düzceli Vatandaş 5 yıl önce
5 TL iyi olmuş üstüne bi bardak su iç
Vatandaş 5 yıl önce
İyi oldu evladım sen ehliyet yok bişi yok neyine güvendin çıktın yola
Zxcv 5 yıl önce
Böyle sorumsuz ınsanlar yüzünden birinin basına bişey gelirse ne olucak. Yaklaşık 5 bın tl ceza caydırıcı mı? Ehlıyet yok ,muayene yok, polise uymak yok ,kurallara uymak yok ,yok, yok....
Emekli 5 yıl önce
Az bilem ceza vermişler niye kaçan oğlum polis adamı yiyor
düzceli 5 yıl önce
arabayi baglasaydiniz parayi öde arabayi al
Yolcu 5 yıl önce
bu trafik magandalarina para cezasi az. bi balyoz kazma vereckesin dogru zonguldak madenlerine amele yapacaksin.
Kubilay ketenci 5 yıl önce
MaşAllah polisimize.kaçarken bizi ezicekti.bunlara nefes aldırmasınlar.
21
parçalı bulutlu