banner851

banner614

KOVULAN GENÇ KADIN İŞYERİNİ BASTI!

banner619

İşten çıkarıldığını duyan genç kadın alkol alarak akşam saatlerinde işyerini bastı. İşyerinin camlarını kıran genç kadın ile iş yerinde bulunan iki kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 01.11.2017, 20:23 03.11.2017, 10:46
10647
banner844

Olay akşam saatlerinde Azmimilli Mahallesi Aydınpınar Caddesi üzerinde bulunana bir işyerinde yaşandı. İddiaya göre işten çıkarılan Zerrin Y., isimli genç kadın bu duruma sinirlenerek bir süre alkol aldıktan sonra işyerinin yolunu tuttu. İşyerinin camlarını dökerek içeriye giren genç kadın eline geçirdiğini sağa sola fırlatmaya başladı. Kendisini durdurmaya çalışan iki kişi de cam kırıklarından ve üzerlerine gelen maddelerden dolayı hafif şekilde yaralandı. Cam kırıkları nedeniyle eli kesilen ve aşırı alkollü olduğu öne sürülen genç kadın,  polis ekipleri tarafından güçlükle gözaltına alınarak hastaneye götürüldü. Yaşanan olayda yaralanan diğer iki kişi ise ambulansla hastaneye sevk edilirken polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (14)
kimse susmamalı 4 yıl önce
helal olsun, haksızlığa uğrayan her kes bunu yapmalı, millet sustukca ezmeye alıştılar..
R.R. 4 yıl önce
TERMİNATÖR MÜBAREK :D CAMLARI KIRIP BİDE İKİ KİŞİYİ YARALAMIŞ :D
Vataş 4 yıl önce
Kadın alkol almış gelmiş hemen siyaseti bağlamışsınız ooh ne güzel :) demekki patronu bazı şeylerini görmüş işten çıkartmış dükkan sahibi istediğini çıkarır istediğini alır siysetle ne alkası hepiniz cahil kalmışsınız neyin ne olduğunu bilmdn knşmayn
kanaatkar 4 yıl önce
hanım kardeşim kendine çok yazık etmiş.kadınlar illa çalışmak mecburiyetinde mi dir.evin de kocasına hizmet etseler. çocuk doğurup büyütseler. devlet de destek veriyor ailelere..........
lll 4 yıl önce
Allah Allah kocası yoksa kocamı arasın.Yada kocası içkici maddeci biriyse..Uzakdan göründüğü gibi değildir.
---- 4 yıl önce
sabah zaten gecerken yerde kanlar duruyodu bi vukaat olduğu belliydi.
MUhtar 4 yıl önce
millet darda .. ekonomi bitik. işverenler darda. işsizlik tavan yapmış. intiharlar ve saldırganlıklar artmı. hapishanelere yenilerei ekleniyor. bazı akıllılar da ekonominin uçtuğunu söylüyor.
bunalım yazana 4 yıl önce
siyasi bunalım mı ? ne alaka birader??? hayır mı? bunuda mı siyasete bağladınız hemen. yuhhhhh beee
Esin 4 yıl önce
Ekonomik bunalım neye bağlıdır?
Bunalım... 4 yıl önce
Siyasi ve ekonomik bunalımlardan memleket brezilyanın arka sokaklarını geçti.. herkes hapiste yada aday adayı.. yahu bir ferahlık bir gelecek kaygısı olmayan gün görecekmiyiz bu ülkede ve ölmeden.? Yazık değilmi..
vatandaş k 4 yıl önce
bencede yeter artık ya!
ya siyasetine senin 4 yıl önce
bir şeyide siyasete bağlamayın memnun değilsin çık git kardeşim memleketten
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın