banner851

banner614

KÖYLÜLER TOPLANDI, JANDARMA GÜVENLİK ÖNLEMİ ALDI

Fakıllı Köyünde, dün gece saatlerinde kimliği belirsiz bir kişi tarafından atılan silah ortalığı karıştırdı. Köylüler köy meydanında toplanırken, olay yerine gelen Jandarma ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldı.

banner619
Asayiş 08.05.2021, 12:31 09.05.2021, 16:02
5360

Olay dün gece saatlerinde Akçakoca İlçesine bağlı Fakıllı Köyünde meydana geldi. İddiaya göre, köyde kimliği belirsiz kişi, ya da kişiler tarafından havaya ateş açıldı. Bunun üzerine galeyana gelen köylüler, köy meydanında toplandı. İhbar üzerine bölgeye gelen Jandarma ekipleri, köyde yoğun güvenlik önlemleri alırken, köylülerin evlerine gitmeleri ve dağılmaları konusunda uyarılar yapıldı.   

Jandarma ekipleri yaptıkları soruşturmada, silah attığı iddia edilen kişi ya da kişilerin kimliğini tespit edilemezken, köy meydanına toplanan köylüler, uzun süren ikna çabalarının ardından dağıldı. Jandarma ekipleri, köyde yaşanabilecek her hangi bir olaya karşı, sabaha kadar devriye faaliyeti yürüttü.

Öte yandan, silah atma olayının Köy Muhtarı İdris Bahadır’ı gasp ettiği iddia edilen zanlılar tarafından gerçekleşip gerçekleşmediği konusunda savcılık soruşturma başlattı.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Vecihi 5 ay önce
Ya köylü nasıl korkuyor anlamadım.herkes etten kemikten
Koylu.... 5 ay önce
Erdal denen sahıs attı silahı koylu korkudan agzını acamıyor ama....