banner851

banner614

KÖYÜ SARSAN İNTİHAR!

banner619

Balatlı Köyü'nü sarsan intihar! Köyde yaşayan ve psikolojik rahatsızlığı olduğu iddia edilen 50 yaşındaki İlyas Aker evinde av tüfeği ile intihar etti.

banner846
Asayiş 17.04.2017, 11:37 18.04.2017, 10:59
16584
banner844
Akçakoca'ya bağlı Balatlı Köyü'nde üzücü olay... Köyde yaşayan evli ve 3 babası İlyas Aker evinde av tüfeği ile yaşamına son verdi.

Edinilen bilgilere göre; olay sabaha karşı meydana geldi. Herkes uyuduğu esnada odada av tüfeği ile kendisini başından vuran 50 yaşındaki İlyas Aker, sese uyanan ailesi tarafından kanlar içerisinde yerde yatarken bulundu. Haber verilmesi ile köye gelen sağlık ekipleri, Aker'in hayatını kaybettiğini tespit etti. Bölgeye gelen Jandarma ekipleri ev ve çevresinde incelemelerde bulundu. Cumhuriyet Savcısı'nın olay yerindeki incelemeleri sonrasında Aker'in cansız bedeninin Adli Tıp'a gönderileceği öğrenildi. İntihar olayı ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Öte yandan yaşamına son veren 50 yaşındaki İlyas Aker'in psikolojik rahatsızlığından dolayı tedavi gördüğü iddia edildi.
Yorumlar (8)
Erdi Dinçel 3 yıl önce
Resimdeki Jandarma benim. Çok Üzülmüştüm, Allah rahmet eylesin. Keşke tedavi ettirilseydi ilgilenseydi böyle olmazdı.Ayrıca o köy hiç hoşuma gitmedi. Birlik beraberlik yoktu.
Balatlılı 4 yıl önce
köyden sarhoşun tekıyle kavga ettı ve ya ben onu vurucam yada kendımı dedı ve ertesı sabah kendını vurdu olay boyledır :)
Tanıdık 4 yıl önce
Bu olayı ülkenin sorunlarına bağlamak komik bir durum o insanı ve hayatını bilmeden yapılan bir siyasi yorum bu kadar çıkarcı olmayin
Erkan 4 yıl önce
Abi ne içtin sen.nasıl bir kafa yaptın.ne alaka.senin yazıyı okuyunca aklıma gelen şu.dam üstünde saksağan vur beline kazmayı annem beni evermez yaşasın 24 nisan
giz.fat 4 yıl önce
boş boş yorum yapmayn
Ey vatandaş 4 yıl önce
Sen bu olayı nasil ulkenin değişen sistemine bagladin helal olsun.bence sen kendine dikkat et Psikolojik sorunlarin var senin kesin
gizem fatma 4 yıl önce
bilip bilmedn yorum yapmayn
Vatandas 4 yıl önce
Oncelikle Allah rahmet eylesin.Bunlar daha bişey değil ülkenin kaderi degistirilirken daha bu gidişe ve ortama alışkın olmayan çok insanımız var ve bu gibi sebeplere yönelmekte olması muhtemel bişey Allah yardımcımız olsun