banner615

banner614

banner701

KÜÇÜKSU GARAJI KAPATILDI

banner619

Azmimilli Mahallesi’nde bulunan Küçüksu Garajı bugün zabıta ekiplerince çelik dubalarla kapatılınca hem vatandaşlar hem de şoförler çileden çıktı. Yetkilileri garaja beklediğini dile getiren esnaf “Bu Yunan’a yapılmaz. Bizi başka bir yere nasıl getirecek? Semt garajı istiyoruz biz” şeklinde isyan etti.

Asayiş 30.03.2018, 17:32 31.03.2018, 15:20
7406
banner785

Düzce Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin açılmasının ardından, şehir merkezindeki köy otobüslerinin terminale taşınmasına ilişkin yankılar yeniden başladı. Bugün Küçüksu’da bulunan Büyükaçma, Güvendik, Kaynaşlı, Beyköy ve Mengencik Köyü otobüslerinin kalktığı garaj zabıta ekipleri tarafından demir dubalarla kapatıldı. Terminale gitmek istemeyen esnaf ise adeta çileden çıktı.

“Bu yapılan Yunan’a yapılmaz”
Köy otobüsü şoförlerinden Özkan Altındağ yaşadıkları sıkıntıyı şu sözlerle dile getirdi:

“ Şöyle bir bakın ne olduğunu göreceksiniz. Bu Yunan’a yapılmaz. Bu zulüm nedir? Biz bu belediyeye ne yaptık. 15 senedir bu garajdayım ben. Herkes parasını veriyordu. 10 bin TL toplanıyordu aylık. Bizi başka bir yere nasıl getirecek? Bu yol kaldırır mı? Semt garajı istiyoruz biz. Düzce’nin semt garajına da ihtiyacı var. Türkiye’de 81 ili gezin, semt garajı olmayan tek il Düzce’dir. Biz bu ülkeye vergi vermekten başka ne yaptık? Bir yetkili bize tenezzül edip gelip konuşmuyor. Düzce yüzde 70 ile AK Parti’ye oy verdi. Bu mu karşılığı?”“Yetkilileri buraya bekliyoruz”
Yine köy otobüsü şoförlerinden Gökhan Bayraktar ise şöyle konuştu:

“Buraya giren 14 tane otobüsümüz var. Bu arabalar nerede yolcu alıp bekleyecek? Bu insanlar hep mağdur. İtfaiye çıkışı var, okul var. Göndermişler 2 tane zabıta memurunu, buraya dikmişler demirleri. 14 tane köyün halkı geliyor buraya. Yazık günah değil mi bu insanlara? Bu kadar mı sorumsuz bizim belediye başkanımız? Yetkilileri buraya bekliyoruz.”

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (80)
BEYKÖYLÜ 3 yıl önce
BU İLİ AKP YÖNETTİKÇE DAHA ÇOK ERLERİ SÖMÜRÜRLER.
faik yildir 3 yıl önce
Tek birşey söylemek yeterli.İş bilene değil de, bizdencilere verildiği sürece hiçkimsenin burnu bktan çıkmaz.
Düzceli 3 yıl önce
Otogar niye yapıldı o zaman diğer cumayeri gümüşova gölyaka arabalarıda otogara gelmesi gerekiyor Minibüsçüler halkı düşünmez az mazot yakmayı az yol yapmayı parayı çok kazanmak ister hep kendinize göre konuşmayın Tek nokta otogar olsun
Duzceli 3 yıl önce
Soylenecek cok sey var lakin,insanoglu bunu coktan haketti...yuru duzce yalniz degilsin...
Yorum 3 yıl önce
Düzcede gelişim = 0
Köstebek 3 yıl önce
Yazık ya o terminale o otobüsler hangi yollardan geliyor önce o yollara bı bakın o yolları yapın sonra terminale cagre bulursunuz bu kadar astigim aştık kestigim kestik olmayın sizin herseyiniz para olmuş bu halk size bunun hesabını sorar
Akıl 3 yıl önce
Yarın ihale ile bir patrona satarlar o da oraya bina diker beton yığınına çevirir Küçük Su parkı ile birleştirilip yeşil alan yapılırsa sıkıntı yok, Düzce'nin yeşil dengesini tekrar canlandırmak lazım.
yakup alkan 3 yıl önce
bizim belediye bu demir dubaları okadar çok sevdiki nerede park edilebilecek bir yer var hemen oraya cabuk çabuk duba çakıyor. aman vatandaş park etmesin. bide bu işi meziyet zannediyorlarya. kesin dubacı akrabadır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
açık