banner851

banner614

‘KÜFÜR ETTİ’ İDDİASI

banner619

Düzce Merkez Spor Sokak'ta denetim yapan zabıta memuru ile bir esnaf arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine araya çevredekiler ve diğer zabıta memurları girdi. Olay yerine gelen Polis ekipleri esnafı ifadesini almak üzere Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne götürdü.

banner846
Asayiş 14.10.2020, 13:09 14.10.2020, 15:27
6577
banner844

Spor Sokak’ta zabıta ekipleri tarafından, koronavirüs önlemleri kapsamında denetim yapıldı. Ekiplerin denetimlerine devam ettiği sırada bir zabıta memuru ile esnaf arasında sözlü tartışma çıktı. İddiaya göre, esnaf Zabıta’nın tavrından ve sürekli olarak yapılan denetimlerden rahatsız olduğunu söyledi.

Esnafın iddiasına göre ise zabıta memuru kendisine küfürle yanıt verdi. Tartışmanın büyümesi üzerine araya çevredekiler ve diğer zabıta memurları girdi.

Bu esnada söz konusu esnaf, işini yaparak görüntü almaya çalışan Öncü TV kameramanına “Ne çekiyorsun?” diyerek saldırarak kamerayı kapatmaya çalıştı.

Spor Sokak’ta bir pasajda çiçekçi dükkanında çalıştığı öğrenilen esnaf ifadesi alınmak üzere Düzce Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Esnaf donerci 9 ay önce
Neden bu haberi böyle yapıyorsunuz o çocuğun olayla ilgisi yoktu dükkanı bile orda dağıldı korana içinde denetim yapmıyordu biz esnaflar olarak ordaydım olayı gördük tanık olduk zabıtanın kontorulsu bağırması ve olayla alakasi olmayan şahsa bağırması yüzünden böyle bir olay yaşandı o çocuğu biz tanıyoruz ekmeğinde bir insan bu zabıta çocuğa ana avrat küfür etdi hepimiz şahidiz bunlar böyle gisers3 bas yer
Fırat 9 ay önce
çiçekçi şahıs nerede ise her yıl zabitayla kavga ediyor. Civardaki esnaf bu sahistan artik bıktı. Zabıta bunun dükkanın önüne koyacak bir kamyon hadi iş yap demeli. Kafayı bulup bulup millete saran bu tipler duzcede çoğaldı
Yamalı Pantalon 9 ay önce
Şu kaldırım işgaline kim dur diyecek. Esnaf ne olursa olsun haksız. Kanun var kardeşim.
CAN 9 ay önce
MEDENIYET SAYGI SAYGI NERDE BUNLAR YOK DÜZCEDE INSANLAR COK ASABI SAYGISIZ AVRUPADAN GELDIM GÖRDÜM MEDENIYET SIFIR KIMSE KIMSEYE SAYGI GÖSDERMIYO
baba volkan 9 ay önce
ben zabıtaların yüzüne dükkanı kapattım,,sinirli biriyim çünkü ters bi laf ederler başıma bela almamak için kapattım,,pek sevmem yani zabıta elemanlarını..
27°
açık