banner851

banner614

KULLANDIKLARI YÖNTEM 'PES' DEDİRTTİ

Düzce'de bir markette bebek arabası ile hırsızlık yapıp kaçan 2 kadın, polis ekiplerinin kovalamacası sonrasında ara sokaklarda yakalandı. Kadınlar gözaltına alınırken, market yöneticileri şahıslardan şikâyetçi oldu.

banner619
Asayiş 13.05.2021, 10:35 14.05.2021, 17:07
2708

Olay, Düzce’nin Cedidiye Mahallesi’nde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, F. M. ve E. E. isimli kadınlar Haydar Gördebil Caddesi üzerindeki markete gitti.

Yanında çocukları ve bebek arabası ile markete giren şahıslar, alışverişlerini tamamladıktan sonra marketten çıkmak istedi. Bu esnada market çalışanları şahısların hırsızlık yaptığını tespit ederek, marketten çıkmalarına izin vermedi. Market çalışanlarının bir anlık boşluğundan yararlanan kadınlar, koşarak uzaklaştı.

Market çalışanları durumu polis ekiplerine bildirdi. Bölgeye yakın bir noktada tam kapanma denetimi yapan polis ekipleri, şahısları kovalamaca sonrasında markete yaklaşık 500 metre uzaklıkta yakaladı.

Yapılan kontrollerde bebek arabasının içerisinde marketten çalınan malzemeler bulunurken, gözaltına alınan 2 kadın polis merkezine götürüldü.

(İHA)

banner844
Yorumlar (5)
Demir 5 ay önce
burda onemli olan haber hirsizlik degil, neden hirsizlik yaptiklari !! Insanlar aç kardesim aç. iş yok, eve kapattilar insanlari ama ne yicek bu insanlar evde ?? BUNLARIN HESABINI VEREMEYENLER BEBEK ARABASIYLA HIRSIZLIK YAPANLARDAN COK DAHA ASSAGILIK
Begenmeyene.. 5 ay önce
Nesini begenmedin.Kasiyeri darp etmelerinimi hırsizliklarini hakli göstermek istemenimi
Düzceli 5 ay önce
Ya bu çingene milleti ne işe yarar ilkel insanlar gibi deliler gibi yaşayıp duruyorlar vAllahi çoğalmaya başladılar iyice. Helak olsalar da kurtulsak
Nnnn 5 ay önce
Tamda bizim evin onunde yakalandilar..Kasiyeride darp etmişler şoparlar..
Roman vatandaş 5 ay önce
İnsanları küçümsemek ten vazgeçin her millet te var hırsız arsız