banner851

banner955

KUMAR İÇİN ÖZEL BÖLÜM YAPMIŞLAR!

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası ekiplerinin Süleyman Kuyumcu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir lokale yaptığı baskında özel bir bölümde kumar oynandığı tespit edilerek oyundan elde edilen bin 150 TL’ye el konuldu. Ayrıca bir çay ocağına yönelik incelemede ise 4 adet sigaramatik makinesi ele geçirildi.

Asayiş 18.06.2017, 10:55 19.06.2017, 10:18
4043

Düzce polisi şehirde asayiş ve huzur ortamını sağlamak için durmadan çalışıyor. Bu kez uygulamanın odağında lokal ve çay ocakları vardı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Ahlak ve Kumar Masası ekiplerinin şehir merkezinde iki farklı noktaya yaptığı baskında 5 şahıs gözaltına alındı.

Çay ocağında 4 adet sigaramatik!
Bir ihbarı değerlendiren Ahlak ve Kumar Masası ekibi dün saat 15:00 sularında Burhaniye Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda bir çay ocağına baskın yaptı. Çağ ocağındaki inceleme sırasında özel bölmede 4 adet sigaramatik makinesi tespit edildi. Makineler ile içerisinde bulunan 31 adet sigara paketi ve 31 TL’ye el koyan polis ekipleri, işletme sahibi M.B.’yi sorgulanmak üzere karakola götürdü.

Polisten kumar baskını
Polise bir ihbar da kumar oynandığına yönelik geldi. Edinilen bilgilere göre; dün saat 23:45 sıralarında Süleymen Kuyumcu Caddesi üzerinde bulunan bir lokale kumar oynandığı ihbarının gelmesi üzerine ekipler harekete geçti. Söz konusu lokale giden ekipler, işletmeyi detaylı bir incelemeye aldı. Lokalin içinde bulunan özel bir bölümde ‘bastı’ diye tabir edilen kumar oyunu oynandığı tespit edildi. Kumar oyununda elde edilen bin 150 TL paraya el konularak işletme sorumlusu dahil 4 şahıs gözaltına alındı.

Haber: Ö. Yılmaz

banner844
Yorumlar (17)
Düzceli 5 yıl önce
Ne kadar ispiyoncu varmış düzcede kendileri çok mu yasal yaşıyor acaba.
k 5 yıl önce
kahvelerde sigara içiliyor özelllikle köy belde mahallelerde içiliyor onlarda denetlensin ama mümkünse ayrımcılık yapılmasın bunu titizlikle yspıldın yetkililerden önem ve rıca ediyorum
Vay arkadaş 5 yıl önce
Recep ali sokağı Özcan büfede ramazan da her Allahın günü içki satılıyor karşısındaki boş dükkanda da içiliyor.Üst katındaki lokalde de sürekli kumar var yetkililere duyurulur.
dzceli 5 yıl önce
Bunun üzerinede yoğun bir çalişma olsun lütfen.aynalı köy de olabilir bi bakın. Tipi düzgün gibi görünen kahvelerden neler cıkıyor.
Düzenli vatandaş 5 yıl önce
Allah korkusu olmayan dini islamı bilmeyen herşey yapar
Jay Jay 5 yıl önce
3. Dprem Yaklaşıyor ......
Zengin 5 yıl önce
Milletin kumarı sizi ndn rahatsız ediyor paramın ortağımısınız.
İspiyonculuj meslek olmuş 5 yıl önce
Arkadaşlar herkezin bir eksiği vardır ispiyonla biyere varılmazz oynamasın kunar içmesin alkol size ne bundan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız