banner851

banner614

KUMAR OYNAYAN 3 KİŞİ YAKALANDI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından bir kıraathaneye düzenlenen kumar operasyonunda, 3 kişi yakalandı. İçeridekilerin kapıyı açmaması üzerine, kıraathanenin bulunduğu binaya itfaiye merdiveni yardımıyla çatıdan giren polis ekipleri, kumar oynayan 3 kişiye toplamda 9 bin 150 TL idari para cezası uygularken, kıraathanede mühürlendi.

banner846
Asayiş 24.12.2020, 18:16 25.12.2020, 12:02
8417
KUMAR OYNAYAN 3 KİŞİ YAKALANDI
banner844

Rıhtım Caddesi üzerinde bulunan bir kıraathanede kumar oynatıldığı ihbarını alan polis ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi. Kıraathanenin kapısını uzun süre çalan polis ekipleri kapıyı açan olmayınca, Düzce Belediyesi İtfaiye ekiplerinden yardım istedi.

Bunun üzerine kıraathanenin bulunduğu adrese gelen itfaiye aracının merdiveni yardımıyla binanın çatısına çıkan polis ekipleri, kıraathaneye girmeyi başardı.

Polis ekipleri yapıkları kontrollerde kıraathanenin 2 katının kumarhaneye çevrildiğini tespit ederken, içeride kumar oynayan 3 kişiyi ise yakaladı.

Kumar oynayan kişilere polis ekipleri tarafından sosyal mesafe kurallarına uymadıkları ve kumar oynadıkları gerekçesi ile toplamda 9 bin 150 TL idari para cezası uygulanırken, zabıta ekipleri kumar oynanan kıraathaneyi de mühürledi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Vatandaş 81 6 ay önce
10 kişi otoparkın oraya 1. Kattan atlayıp kaçtı. Atlayamayan yaşlılar cezayı yedi. Kamu zararı 31.5 bin. Başlarım sizin nefes kesen operasyonunuza. Özce binanın etrafını dolaşın da nereden giriş var nereden çıkış var Bi kontrol et eyyy emniyet güçleri
vatandaş 6 ay önce
Tefecileri fındıkçıları takip etsinler para satan %15 le para satanları takip etsinler
mehmet 6 ay önce
üff itfaiye aracıyla girdik skrt skrtttt nefes kesiyor bu operasyon agaaaaaaaaa
Mm 6 ay önce
3 kisiylemi oynanioooooo kumar
Aa 6 ay önce
Bu operasyonun netesi nefes kesiyor? Her zaman kapıdan mı girecekler? Oldu olacak paspasa da “welcome” yazsınlar.
20°
kapalı