banner851

banner955

KUMAR OYNAYANLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Düzce’nin Hamidiye Mahallesinde bulunan bir kafede kumar oynayan 6 şahıs, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Kumar oynayan 6 kişi ve kafe sahibine toplamda 10 bin 914 TL idari para cezası kesildiği öğrenildi.

Asayiş 20.04.2022, 22:57 21.04.2022, 11:30
4895
KUMAR OYNAYANLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Öncü Haber muhabirinin çevre sakinlerinden edindiği bilgilere göre merkeze bağlı Hamidiye Mahallesinde bulunan bir kafede kumar oynandığı ihbarını alan Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne Ahlak Büro Amirliği ekipleri, söz konusu adrese operasyon düzenledi.

Operasyonda, yasa dışı Yunan Çanağı isimli kumar oyununu oynayan 6 kişi suçüstü yakalandı. Yakalanan şahıslarla birlikte masa üzerinde duran 3 bin 125 TL kumar parası ele geçirildi.

Şahısların kimlik kontrollerini yapan polis ekipleri 6 şüpheliye ve kafenin işletmecisine ‘kumar oynamak için yer ve imkan sağlamak’ suçundan idari para cezası kesilirken, kafe ise olay yerine çağrılan Düzce Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından mühürlendi.

banner844
Yorumlar (2)
Düzceli esnaf 8 ay önce
Spor sokakta kırmızı koltuk belediye pasajında desob iş külübü esnaf kefalet olan yer yarı resmî kurum hepsi bunların olduğu yerde gece gündüz kumar var bunlara neden dokunulmuyor bilmeyende yok
Düzceli esnaf 8 ay önce
Düzce’nin göbeğinde spor sokakta belediye pasajında kırmızı koltuk gündüz gece kumar oynanıyor burayı hiç basmıyorlar desob esnaf kredi Düzce iş külübü var bu pasajda birtanede rahatsız olan yokmudur aşikar şekilde pasajda muhabbeti yapılıyor neden buraya ayrıcalık yapılıyor
Yeni Sayımız