banner851

banner955

KURAL TANIMAYAN SÜRÜCÜLERE REKOR CEZA

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı trafik timleri olası kazalarda can ve mal kaybının önüne geçmek için denetimlerine aralıksız devam ediyor. Düzce’de en son yapılan denetimlerde yüzlerce araç kontrol edilirken, kural tanımayan sürücülere ise rekor ceza kesildi.

Asayiş 02.04.2022, 16:40
1171
KURAL TANIMAYAN SÜRÜCÜLERE REKOR CEZA

Düzce İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Trafik Timleri tarafından Düzce il genelinde olası kazalarda can ve mal kaybının önüne geçmek, kazaları en aza indirmek için başlatılan denetimler yoğun bir şekilde sürüyor.

Trafik Timleri tarafından Akçakoca D-655 Karayolu, Kaynaşlı D-100 Karayolu Üçköprü Köyü, Çilimli İlçesi Topçular mevkii ve Cumayeri Dokuzdeğirmen Köyü yolu üzerinde özel trafik denetimi yapıldı.

Yapılan denetimlerde toplamda 362 araç kontrol edilirken, kurallara uymayan ve eksik evrakı olan 27 araç sürücüsüne 15 bin 670 TL tutarında trafik cezası kesildi. Denetimlerde ayrıca, 5 araç trafikten men edildi.

Jandarma Trafik Timlerinin il genelinde, can ve mal kaybının önüne geçmek ve karayolları güvenliğini sağlamak amacıyla denetimlerine devam edeceği bildirildi.

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız