banner851

banner614

LİSANSSIZ "ÇEK-ÇEK"LER ZABITAYA TAKILDI

Düzce Belediyesi, hem çevre kirliliği hem de trafiği olumsuz yönde etkileyen lisanssız atık toplayanlara yönelik denetimlere başladı. Lisansı bulunmayan çek-çek’leri toplayan Zabıta Müdürlüğü ekipleri, çek-çek’lerin akşam 22.00 sabah 05.00 arasında çalışabileceğini belirtti.

Asayiş 20.09.2021, 13:20 21.09.2021, 13:19
2694
LİSANSSIZ "ÇEK-ÇEK"LER ZABITAYA TAKILDI

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk arasında "çek-çek" olarak bilinen el arabalarıyla kâğıt toplayanlara taviz vermiyor. Şehir Merkezinde izinsiz toplayıcılık yapanların araçlarına ise el konuluyor.

Geçtiğimiz aylarda il genelindeki kâğıt toplayıcılarına lisans zorunluluğu getirildiğinin duyurusunu yapan Zabıta ekipleri, belge çıkarmayanlara yönelik denetimler başlattı.

GÜN İÇİNDE KÂĞIT TOPLAYAMAYACAKLAR

Araç ve yaya trafiğini olumsuz yönde etkilenmesinden dolayı Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, "çek-çek"lerin Düzce sokaklarına çıkmasında saat düzenlemesine gitti.

Lisansı bulunan ve kâğıt toplamak isteyen şahıslar, akşam 22.00 ile sabah 05.00 saatleri arasında katı atık toplayacak. Böylece hem trafiğin olumsuz etkilenmemesi hem de çevre ve görüntü kirliliğine neden olunmaması hedefleniyor.

banner844
Yorumlar (25)
can 4 ay önce
BUNDA VALI VE BELEDIYE VE POLIS SUCLU ALMANYADA NEDEN BÖYLE REZILIKLER OLMUYO HE CEVAP VERIN CEVAP YAYA YOLUNDA MOTOSIKLETLER CIRIT ATIYO YAYA YOLUNDA PARK EDIYO KALDIRIMLAR MOTOSIKLETLERLE ARABALARLA ISKAL EDILIYO ALMANYADA BÖYLE REZILIK YOK
vatandaş 4 ay önce
kemerleri bağlayın uçuşa geçtik.
Evinize donun 4 ay önce
Suriyeli Irakli Afgan sizi ulkemizde istemiyoruz..Geldiginiz yere donun.
Seyyah 4 ay önce
Geri dönmesi gerekenler vatan, millet, inanç ve kültür şuurunu kaybetmiş, kendine ve etrafına zarar veren kesimdir. Gerçekten ihtiyaç sahibi olanlar ve entegre edebileceklerimiz kalmalıdır.
Herkes ulkesine.. 4 ay önce
Evinde beslemeye al..benim dedemin dedesinin 13 yasindaki savasta sehit olduysa bunlarda vatanndan kacarak hicbihalta yaramadiklarinn gostergesidir..Arap seviciler sizler varken Haine gerek yok sizlerinde onlarla beraber gitmeniz lazim..sevmedik sevmiyoruz ..Gitsinler..
metehab 4 ay önce
nefret bediyoruz bu kaba saba mültecilerden..Herkes ülkesine dönsün..ne huzur var ne rahatlık..Çok seven arap yalamaları sizde beraber gidin onların ülkesinede bi kafanı kessinler...
halk 4 ay önce
her taraf çöp arabası..kaldırılsın bu arabalar...yada akşam 19 ile 23 arası..gece yarısı arabanımı çizecek tekerinimi patlatacak bahcenemi girecek..Huzur bırakmadınız ülkede eyyyy akepeliler...seçim gelsin seçim...
halk 4 ay önce
Ne yani gece yarısı bunlar sokakda gezecek..kurda kuzu teslim edeceksin..Arabanımı çizecek hırsızlıkmı yapacak..Belediye meclisi kafanızmı güzel...Derhal bu karardan dönulmeli.Akşam 07 ile 23 arası bu iş bitmeli
arsıza cvp. 4 ay önce
gariban türk halkı oldu.gevşek hrf..Vatanndan kaçıp gelmiş burda vatan ediniyo.yok yaaa..14 15 yaşındaki kurtuluş savaşında ölenlere hesap veremezsin sen .Ama senin gib arap yalamalarınıda yanlarında göndeririz.ayırmayız sizi üzülme...Szin gibler varken başka düşmana gerek yok
Seyyah 4 ay önce
Kesinlikle katılıyorum. Savaşabilecek olmasına rağmen kaçarak gelmiş, toprağına, devletine hiç bir aidiyet duygusu olmayan kişilerin sürülmesi gerekiyor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
4
açık