banner851

banner614

LİSEDE İĞRENÇ İDDİA!

Bolu'nun Seben İlçesi'nde odasında 9 kız öğrenciye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla adliyeye çıkarılan Seben Çok Programlı Lisesi Müdürü 58 yaşındaki M.S. tutuklandı.

banner619
Asayiş 15.12.2016, 16:14 15.12.2016, 16:26
14160
LİSEDE İĞRENÇ İDDİA!

Günün en iğrenç haberi komşudan geldi. Bolu’nun Seben ilçesinde Seben Çok Programlı Lisesine 6 ay önce müdür olarak atanan M.S., iddiaya göre okuldaki 9 kız öğrenciye odasında cinsel tacizde bulundu.

M.S.’nin, elle taciz ettiği öğrencilere çeşitli hediyeler verdiği, birisine üzerinde, ’Seni seviyorum’ yazılı kupa bardak hediye ettiği ileri sürüldü. Öğrencilerin şikayeti üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü idari soruşturma başlatırken, M.S. suçlamaları kabul etmedi.

ÖNCEKİ MÜDÜRÜN KOYDUĞU KAMERADAN HABERİ YOKTU
Yapılan incelemede M.S.’nin öğrencilere tacizinin odasındaki güvenlik kamerasına yansıdığı ortaya çıktı. M.S.’nin, kendisinden önceki müdür tarafından odaya konulan güvenlik kamerasından haberi olmadığı belirtildi.

Bunun üzerine açığa alınan M.S., savcılık soruşturması kapsamında da dün akşam polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü’nde sorgusu tamamlanan M.S., bugün adliyeye sevk edildi.

TUTUKLANDI
Okul müdürü M.S., Cumhuriyet Savcılığı’ndaki sorgusu ardından tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. M.S., mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde M.S.’nin, bazı öğrencileri makam koltuğuna oturtup onlara masaj yaparak tacizde bulunduğu iddia edildi.
 

banner844
Yorumlar (17)
MOTORCU 5 yıl önce
GERÇEKTEN BÖYLELERİNİ ÇARMIHA GERİCEN ARKADAŞ. BU ARADA İKİ ŞEY AKLIMA TAKILDI. 1- MÜDÜRÜN KENDİ ODASINDAKİ KAMERADAN 6 AY BOYUNCA NASIL HABERİ OLMAZ YADA GÖRMEZ DEMEKKİ GİZLİ KAMERA. 2- DİĞER GİDEN MÜDÜR O KAMERAYI NEDEN TAKTIRMIŞ HANGİ AMAÇLA.
WWW 5 yıl önce
YANDAŞ OLSUN YETER MANTIĞI..
Hsyn 5 yıl önce
Adi herif torunun yaşında çocuklara yaptığına bak ağırlaştırılmış müebbet başkası olmaz yatsın adi yıllarca
demet 5 yıl önce
Bunasil bi mudurmus boyle akli belinden asagida idam edilsin herkesede ders olsun
Utanmaz adam 5 yıl önce
Ya çoluk çocuğunu devletin resmi okuluna ve oranın en yetkili kişisine teslim ediyorsun.adamın yaptığına bak...ağır ceza şart arkadaş...çünkü bundan ne devlete ne millete ne kendi ailesine fayda gelmez....yazıl yazık...
FİKRİ FAKİR 5 yıl önce
HANGİ MESLEKTEN OLURSA OLSUN BU SAPIKLIKTIR. LGBTİCİ LER GİBİ
ZİHNİ FAKİRLER 5 yıl önce
SİZ NE İÇTİNİZ . KİMİNİZ SENDİKASINA KİMİNİZ IRKINA KİMİNİZ MESLEĞİNE ÇATMIŞ. LA HABERİ NERESİNDEN OKUYUP ANLIYORSUNUZ
Ziya 5 yıl önce
Bir anlatta bilelim neresinden yorumlamamız lazim .
M.BEKTAŞ 5 yıl önce
Yapilacak şey belli ibreti alem için bi tarafindan asip sallandiracaksin. Sonra diyeceksin ki bunu yapmaya kalkisanin cezası budur ölümdür...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın