banner851

banner955

MAGANDA DEĞİL, ARAÇ SAHİBİ CAMI KIRMIŞ

Düzce’de kimliği belirsiz kişiler, bir oto kiralama firmasına ait otomobile çekiç ve taşla saldırdı. Olayda aracın ön camı kırılırken, şahıslar olay yerinden ayrıldı.

Asayiş 24.10.2022, 10:20 24.10.2022, 13:59
4588

Şehir magandaları, bu kez bir oto kiralama firmasına ait otomobili hedef aldı. Düzce Rasim Betir Bulvarı Sinan Sokak üzerindeki park halindeki aracın ön camına çekiç ve taşla vuran kimliği belirsiz iki kişi, araca zarar vermelerinin ardından olay yerinden ayrıldı. 

Saldırı anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar hattına gönderilen görüntülerde, iki kişinin aracın ön camına çekiç ve taşla vurduğu görülüyor.

Şehir Magandası değilmiş...

Konu ile ilgili firma tarafından yapılan açıklamada,"Ber oto kiralama firma sahibi Murat ben. Yapılan haberde yanlışlık sözkonusu. Araç kiralama aracı aracın anahtarı içerde kaldığından dolayı, kırık olan camdan kırma işlemi yapıldı" denildi.

Yorumlar (2)
İşten kovulan eleman 1 ay önce
Anlayıp onay almadan asılsız haber nasıl yapılır nasıl çark edilir güzel örnek verdiniz.
İnsanları zan altında bırakmak bu kadar kolay
Demir 1 ay önce
Cok yanlis yapmis onun bir sistemi var kapi araliklarina iki aparat takilip havayla aralaniyor ve iceriye ucu kancali ince demir sokulup kapi kolu aciliyor..Benim basima geldi istda.5 dakikada actilar )
Yeni Sayımız