banner851

banner614

MAHALLEDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTTIRILDI

Çamköy Mahallesi’nde, yenilenen muhtarlık seçimleri sırasında iki grup arasında taşlı – sopalı kavga çıktı. Kavgada 2 kişi yaralanırken, bölgeye çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

banner619
Asayiş 06.06.2021, 15:46 07.06.2021, 19:06
5513
MAHALLEDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ARTTIRILDI

Merkeze bağlı Çamköy Mahallesi Muhtarı Nazım Armağan Mert’in 2 Ocak 2021 tarihinde görevi başında vefat etmesi üzerine, bugün mahalle muhtarlığı seçimleri yenilendi. Muhtarlık seçimleri kapsamda oy verme işlemi devam ederken, Çamköy TOKİ’de 2 grup arasında yaşanan tartışma kavgaya dönüştü.

Taraflar birbirlerine taş ve sopalarla saldırınken, kavgaya seçimin huzur ve güvenliği için bölgede hazır bulunan çevik kuvvet ve yunus ekipleri müdahale etti.

Polis ekipleri öfkeli kalabalığı ayırmakta zorlanınca, bölgeye çok sayıda takviye ekip yönlendirildi. Kavganın tarafları ekiplerin yoğun müdahalesiyle ayrıldı.

Çıkan kavgada yaralanan iki kişi, olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulans ile Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.  

Çevik kuvvet ekipleri, 2 grubun yine karşı karşıya gelme ihtimaline karşı, mahallede güvenlik amaçlı bekleyişini sürdürüyor.

 HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (3)
Vatandaş 4 ay önce
Bu iki grupdan birinin adayı mı muhtar olacak? Evet Ziya bey doğru söylemiş kayyum atanmalı. Ayıptır herkes bu memleketin insanı.
Murat 4 ay önce
Romen mahallesi maalesef kontrol edilemez halde,suç makinesi gibi ve yetkililer sorunu temelden çözmek zorundadır.
ziya 4 ay önce
Sayın Valimizin Yerinde Olsam Çamköy Mahallesine Muhtar Olara kayyum atarım Yerel seçimlere kadar kayyumla giderim bunlara insanlık yaramaz....