banner851

banner614

MAHKEME ÇIKIŞI MİRAS KAVGASI!

banner619

Amca ve yeğenler mahkeme çıkışı birbirine girdi. Babalarından kalan yerleri paylaşamayan ve mahkemelik olan aile, Düzce Adliyesi’nin önünde tekme tokat kavga etti. Çıkan olayda 5 kişi yaralandı.

banner846
Asayiş 23.11.2017, 13:07 23.11.2017, 16:46
7890
banner844

Olay sabah 10.30 sıralarında Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Düzce Adliyesi önünde yaşandı. İddiaya göre mal paylaşımı nedeniyle aralarında daha önceden husumet olan ve yargıya taşınan olayın bugün duruşması vardı.

Amca ve yeğenleri birbirine girdi…
Yaklaşık 15-20 kişilik grup mahkeme çıkışında yeniden tartışmaya başladı. Adliye önünde tekme tokat birbirlerine giren amca ve yeğenlerin kavgasını polisler güçlükle ayırabildi.

5 Kişi yaralandı!
Mal paylaşımı nedeniyle çıktığı iddia edilen kavgada aynı aileden Şadan Y., Uğur Y., Mahmut Y., Caner Y. ve Vural Y. olmak üzere toplam 5 kişi hafif şekilde yaralandı.

8 kişi gözaltına alındı…
Kavgaya karışan taraflar emniyet güçleri tarafından gözaltına alındı. Kavgada yaralanan 5 kişi ise hastanedeki tedavilerinin ardından emniyete götürüldü.

Şikayetçi oldular
Amca ve yeğenlerin birbirlerinden şikayetçi oldukları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber: Ş. ÇAKIR
 

Yorumlar (9)
Duzceli 4 yıl önce
Yazık çok yazık benim amcalarim ve halalarim babam yıllarca yer davası gördü ama şimdi hepsi öbür dünyada ordada görsünler bakim
Sistem bozuk 4 yıl önce
Aslinda yerler devletin olacak, miras olayi kanunla olacak.kimsenin satma hakki olmayacak. Yerin sahibi sanki obur tarafa hoturecekmiscesine sahipleniyor
Mal Delisi 4 yıl önce
Heryerde var bunlardan özellikle firmalarda var adına patron diyorlar önderlik edeceğine kindarlık yapıyor. Pintilikten ölüyor. Eski kafalı davranıp yenilikçi olmuyor.
Vatandaş 4 yıl önce
Fazla çocuk yapmak iyi değil olacağı bunlar gibi anlayana
Yiğit 4 yıl önce
Mülk Allah'ın dır
Kadir 4 yıl önce
Yani bir taraf kesin suçludur, çok sinsilikler dönüyor bu miras kavgalarında özelikle kadınlar varsa tamamen sakat abi en güzel mal kendin çalışıp aldığın ev arsa araba dır.Ona buna miras malına güvenip yaşayan insan zaten akıl fakiridir.
motorcu 4 yıl önce
Evlatlarım etsinler diye rahat, satmadın da geçindin kıt kanaat, evladından sana olsun nasihat, o dünyada malın varsa sat baba.
MT 4 yıl önce
insanların inandığı değer verdiği tek şey para olmuş durumda, yazık halimize Allah gözümüzü doyursun, akıl fikir versin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın