banner851

banner614

MAHKEME KARARINI VERDİ

FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki mahrem yapılanmasına ilişkin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamda 22 Aralık'ta gözaltına alınan Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir ile ilgili flaş gelişme! Düzce'den Ankara'ya götürülen Özdemir emniyet sorgusunun ardından çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

banner619
Asayiş 04.01.2018, 18:53 04.01.2018, 18:56
5508
MAHKEME KARARINI VERDİ

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ'nün Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki mahrem yapılanmasına ilişkin yürüttüğü soruşturma kapsamında haklarında yakalama kararı verilen ve aralarında Düzce İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yılmaz Özdemir'in de yer aldığı 12'si muvazzaf asker 16 kişi, 22 Aralık'ta gözaltına alınmıştı.

Düzce'de gözaltına alınarak, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekiplerine teslim edilen İl Jandarma Komutanı Özdemir'in, 10 günü aşkın süre gözaltında bulundu ve emniyet sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. Özdemir, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı.

Haber: Ö.YILMAZ
Yorumlar (6)
YORUM YAYINLAMAYAN EDİTÖR 4 yıl önce
http://www.hurriyet.com.tr/ankesorlu-telefon-gorusmelerini-anlatti-jandarma-komutani-itirafci-oldu-40701334
haci 4 yıl önce
Bunlar kumpas oldugu belli idi.Esas fetocu ariyorlarsa ak partiye gitsinler.Tayyip erdogan ne demisti biz bunlarla ayni menzilde beraber yuruduk demisti.Iste adreste orada fetocularda orada duruyordur.Buda boyle biline.Nokta.
Ali 4 yıl önce
Önemli görevlerde bulunan kişilerle ilgili bu tür işlemler (inceleme,araştırma, soruşturma, muhakeme)yapılırken eldeki bilgi ve belgelerin doğruluğu bir kaç yerden teyit edilirse bu tür istenmeyen durumlarin daha az olacağı kanaatindeyim.
Orhan Küçük 4 yıl önce
Suçsuz olduğunu bilyorduk.Geçmiş olsun komutanım.Düzcespor maçlarına bekliyoruz.
E uz 4 yıl önce
Geçmiş olsun konutanim
C. Yarbay 4 yıl önce
Geçmiş olsun saygıdeğer komutanım. Temiz olduğunu biliyorduk ve şaşırtmadın bizi