banner851

banner614

MARKETTE AKIL ALMAZ HIRSIZLIK!

Şerefiye Mahallesi’nde bulunan bir zincir markette yaşanan akıl almaz hırsızlık olayı marketin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

banner619
Asayiş 07.12.2017, 13:46 09.12.2017, 11:14
6245

Şerefiye Mahallesi’nde bulunan bir zincir markette geçtiğimiz Salı günü yaşanan hırsızlık olayı “pes” dedirtti. O anlar marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

Karı-koca olduğu düşünülen iki kişi ellerinde başka markete ait poşetlerle alışveriş yapmak üzere markete girdi. Ellerindeki poşetleri girişte bırakmak yerine girdikleri marketin alışveriş sepetine koyan çift, marketin içinde gezmeye başladı. Kadın, raflardan aldığı ürünleri poşetlerin içerisine koyarken yanındaki eşi olduğu düşünülen kişi de etrafı kolaçan etti. Marketteki yoğunluktan da yararlanan ve fark edilmemek için dikkatlice hareket eden kadınla adam daha sonra kasada buluştu.

Kasada sıraya giren kadın aldığı birçok ürünü poşetten dışarı çıkarmadı ve kasiyere verdiği sadece iki ürünü kocası ödedikten sonra, başka marketten yaptıkları alışverişin poşetlerini de alarak marketten çıktı.

Haber: Ö. YILMAZ 

banner844
Yorumlar (6)
Mustafa 4 yıl önce
Dünyanın her yerinde olan biten şeyler için hatta belki de yorumunu isrifra edenin bile yaptığı ama yazarken kaplan kesildiği böyle adi suçlar için anında islam müslüman kelimelerini kullananlara fırsat verip yayınlayanlara ....
Kaynaşlılı 4 yıl önce
İyiki müslüman ülkede yaşıyoruz ya yaşamasak
yavuz hırsız 4 yıl önce
eee...herkes kendi çapında götürüyo tabi ..
geçen saatin pilini değiştirdim.. iki gün sonra yine durdu ..aynı saatçiye gittim ..beni tanımadı tabii..saatin nesi var bi bak dedim baktı pili bitmiş bunun dedi...tekrar para istedi..böyleyiz.
Reise giden arpa 4 yıl önce
Hayret nereden, kimlerden ogrenirler bu hirsizlik cesitlerini? Hic aklim almiyo valla!
Vatandaş 4 yıl önce
Helal olsun çok güzel bir fikir
Volkan çil 4 yıl önce
hiçmi Allah korkusu yok be ne kadar düştünüz bu kadar git simit sat selpak sat çalış be yazık