banner851

banner614

MASKELİ HIRSIZLAR FABRİKA SOYDU

banner619

Çilimli’de bir fabrikaya giren 3 hırsız, güvenlik görevlisini silahla tehdit ederek ellerini bağlayıp etkisiz getirdikten sonra bir miktar para çalıp kayıplara karıştı. O anlar ise fabrikanın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

banner846
Asayiş 30.10.2017, 15:20 02.11.2017, 14:34
6864
banner844

Olay, Çilimli ilçe merkezindeki bir fabrikada dün gece yarısı meydana geldi. Maskeli 3 hırsız, soygun yapmak için fabrikaya girdi. Fabrikanın yemekhanesinde güvenlik görevlisine silah çekerek tehdit eden hırsızlar, görevlinin ellerini bağladı. Fabrikadaki çelik kasayı açan 3 hırsız, bir miktar parayı alarak kaçmayı başardı. Maskeli hırsızların soygun anları güvenlik kameralarına yansıdı.

Jandarma Olay Yeri İnceleme ekipleri delil çalışması yaparak olayın yaşandığı gece darp edilerek elleri bağlanan güvenlikten sorumlu çalışanın ifadesine başvurdu.  Soruşturma başlatılan olay kapsamında 3 hırsız her yerde aranıyor.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (5)
Bir yolcu 4 yıl önce
Bu akşam bizim koydede hırsızlık uyarısı için cami hoporlerinden anons yapıldı bakkala geldiler ama bakkal amca uyanıkmış bekçilik yapmış nasıl bir gençlik yetişti böyle nasıl bu hale geldik ey müslümanlar suçlu aramayın asi olduk vesselâm
ASİ 4 yıl önce
Yorumlarda karşılıklı atışmak hırsızı caydırmıyor ahlaksız yetişen bir nesil yerine ahlaklı namuslu bir nesil nasıl yetişir evimizden başlıyalım
uyuyan bekçiler 4 yıl önce
bekçiler uyursa böyle olur... uyumayan bekçide ben görmedim...
vatandas 4 yıl önce
bende adam gıbı maas alan bekcı gormedım nasıl olacak
Yargıcı 4 yıl önce
Bu adileri bulup iyi bir kazıa oturtacaksın emin olun bir daha yapmazlar.