banner615

banner614

banner701

MASKESİNİ DOĞRU TAKMADI, POLİSLE TARTIŞTI

banner619

İstanbul Caddesi üzerinde maske denetimi yapan polis memurları, maskesini düzgün takmayan bir kişiyi durdurup ceza kesmek istedi. Kimliği alınan ve para cezası uygulanan genç, polislerle tartışınca kelepçelenip gözaltına alındı.

Asayiş 29.09.2020, 17:21 29.09.2020, 19:12
10555

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bugün Düzce’nin bir çok noktasında, maske denetimi gerçekleştirdi. Özellikle gençlere doğru maske kullanmaları konusunda uyaran polis ekipleri, maskesini doğru takmayan bir kişiye cezai işlem uygulamak istedi. 

Kendisine ceza kesmek isteyen polis ekipleri ile tartışan vatandaş ve polis ekipleri arasında arbede yaşandı. Yaşanan arbede sırasında, olay anını görüntülemek isteyen bir gazetecinin telefonu yere düşerek ekranı kırıldı. 

Polis ekipleri, doğru maske takmadığı gerekçesi ile kendileri ile tartışan vatandaşı kelepçeleyerek, ifadesi alınmak üzere Düzce Şehit Osman Çatana Polis Merkezi'ne götürdü.

Şahıs hakkında, “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme” ve “Polise Mukavemet” suçundan adli işlem yapılacağı öğrenildi. 

HABER: Savaş ARI

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (17)
F.Ç 4 hafta önce
Polislerimiz vatandaşa saygısızca davranıyor. Tamam durumu desteklemiyorum ama biraz ılımlı yaklaşmaşarı gerekir. Seviyesi konuşmalarına ve tahrik etmelerine gerek yok. Hele yanlarında bayan polis varsa vay halinize. Size resmen köle muamelesi yapıyor. Biraz empati yapalım sevgili polis kardeşlerim.
Nokta 4 hafta önce
Ters kelepçe vurmak nedir yaa sanki adam öldürdü valla Allah sonumuzu hayır etsin polis düzgün tak dediyse tak kardeşim iki tarafta abartmış.
*** 1 ay önce
Bankamatiğin önündeki ablada da maske yok gözaltına alınana bakınca bayağı korkmuş
Vendetta 1 ay önce
fotoğrafta polisin arkasındaki teyze de maske yok
VATANDAŞ 1 ay önce
şehrin göbeğinde eli ters kelepçe yapılan gencecik cocuga bakın yazık ya sucuda ne hanı sayın valım sayın emniyet mudurum lutfen bu haberı ve vıdeoyu ızleyın yazıkkkk
Osman 1 ay önce
Bunun gibilere tam Hint usulü yaklaşmak lazım. Verecen sopayı sırtına, aklı her nerdeyse gelecek başına.
Düzceli 1 ay önce
Maske yüzünden insanlara zulüm ediyorsunuz.ASIL MASKE İNSANLARI HASTA EDİYOR.
Bilmiş 1 ay önce
Videonun altindaki fotografta agzi burnu acik sekilde telefonla komusan kisiyi de tutuklasalardi. Esit yaklasim sergilememisler.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık