banner851

banner955

MEDİKAL ALEVLERE TESLİM OLDU

Düzce merkeze bağlı Aziziye Mahallesi Hastane Yolu Caddesi üzerinde faaliyet gösteren medikal malzeme satışı yapılan işyerinde çıkan yangın itfaiyenin müdahalesiyle söndürüldü. Yangın işyerinde büyük çapta maddi hasara yol açtı.

Asayiş 06.06.2020, 10:23 06.06.2020, 10:41
6581
MEDİKAL ALEVLERE TESLİM OLDU
banner1032

Merkeze bağlı Hastane Caddesi üzerindeki bir işyerinde sabah saatlerinde çıkan yangın paniğe neden oldu.

Edinilen bilgiye göre, Serdar Seven İş Merkezi’nde bulunan İdris Bahadır'a ait medikalde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın bir anda işyerini sardı. Kapalı olan işyerinin içinin dumanla kaplandığını gören vatandaşlar hemen itfaiyeden yardım istedi.

İhbar üzerine olay yerine Düzce Belediyesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Hızla alevlere müdahale eden itfaiye erleri, yangını kısa sürede kontrol altına aldı. Büyük çapta maddi hasara yol açan yangının kesin çıkış nedeni araştırılıyor.

Öte yandan yangını görerek çevrede toplanan vatandaşlar, meraklı gözlerle söndürme çalışmalarını izledi.

Yorumlar (2)
EyvAllah 2 yıl önce
İtfaiye Hep Başarılıydı. Mevlam Utandırmasın InşAllah Her Zaman da Başarılı Olacak. O Işyeri Yangınında Eğer Üst Katın Cam Doğraması PVC ler Bile Zarar Görmemişse Başarı Aşikardır. Tebrikler.
selim karduz 2 yıl önce
haberlerinizi yazarken insanları bilinçlendirelim 112 itfaiye olarak da yazarsak tek numara oldugunu vatandas bilsin teşekkurler kolay gelsin
13
kapalı