banner851

banner614

“MİSAFİRLİKTE DE HER GÜN KALINMAZ Kİ”

banner619

Koronavirüs salgını tedbirleri çerçevesinde başlatılan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında yapılan denetimlerde durduran araçta bulunan 4 kişiden 3’ü sokağa çıkma izni bulunmadıkları nedeniyle ceza yedi. Misafirlikten döndüklerini belirten gençler, “Misafirlikte de her gün kalınmaz ki” dedi.

banner846
Asayiş 19.12.2020, 12:24
7431
“MİSAFİRLİKTE DE HER GÜN KALINMAZ Kİ”
banner844

Olay, Düzce Bahçeşehir bağlantı yolunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, S.A. idaresindeki otomobil, bağlantı yolu üzerinde denetim yapan ekipler tarafından durduruldu.

Ekipler araç içerisinde bulunan sürücü S.A. ile birlikte 3 şahsı araçtan indirdi. Sokağa çıkma izni bulunan araç sürücüsü S.A., araç içerisinde bulunan 3 arkadaşını Kaynaşlı’ya bağlı Darıyeri Mengencik köyünde misafirliğe gittiklerini onları alıp eve götürdüğünü belirtti.

Polislerin kısıtlamada niye sokağa çıktıklarını sorması üzerine gençler, misafirliğe gittiklerini ve eve döndüklerini belirtti. Polis ekiplerinin tekrar kısıtlamayı hatırlatması üzerine gençlerden “Misafirlikte de her gün kalınmaz ki” diyerek şaşırtan bir cevap geldi.

Sokağa çıkma kısıtlamasında izni bulunmayan ve misafirlikten dönen 3 gence 3 bin 350’şer lira idari para cezası uygulanırken, görüntü almak isteyen basın mensuplarına araç sürücüsü S.A., taşkınlık çıkartmaya çalıştı.

(İHA)

Yorumlar (4)
Duzceli 7 ay önce
sağlık çalışanına çok üzülüyorum yasak filan fayda etmiyor misafirlik nedir bu pandemi döneminde hapis cezası gelmeli ev hapsi de olsa verilmeli kim yasaklara uymuyorsa cezası ağır olmalı insanlar ölüyor bu hastalıktan yokmuş gibi geziyorlar demekki
kamil yazıcı 7 ay önce
düzcespor şampiyonluk için işi sıkı tutup motive konsatrasyonu yüksek ekip ruhunu sahaya yansıtan yönetim işi cidiye alıp ekibi çaılşması başarıyı getirir yeterki ekip ruhu oluşsun
Suat 7 ay önce
Gencler haklı misafirlikte her gün kalınmaz ki
Ysf 7 ay önce
Basın cezayı uyanıklar ya oturcan evinde
23°
açık